Zbiórki żywności w Tesco

Zbiórki żywności każdego roku angażują tysiące naszych klientów, a także Was, w niesienie pomocy osobom potrzebującym. Ubiegłoroczna Świąteczna Zbiórka Żywności osiągnęła imponujący rezultat ponad miliona posiłków przekazanych dzięki Waszej pomocy! Na tej stronie dowiecie się więcej o tym, jak organizowane są zbiórki żywności, jak możecie się zaangażować, a także podzielić sukcesami Waszego zespołu.

Tesco organizuje zbiórki żywności w Europie Środkowej już od wielu lat, mając na celu pomoc potrzebującym. Jest to również znakomity przykład tego, jak możemy zjednoczyć naszych klientów oraz wszystkich pracowników wokół wspólnego zadania niesienia pomocy innym oraz udowodnić, że nawet małe gesty mają wielką moc.

Każdego roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Wielkanocy w naszych sklepach pojawiają się wolontariusze, którzy przez 3 dni zachęcają klientów do podzielenia się i przekazania produktów spożywczych dla osób potrzebujących. Większość z Was zapewne spotkała wolontariuszy lokalnych Banków Żywności – naszego wieloletniego partnera – a może nawet wspólnie z nimi zachęcała klientów do udziału czy pomagała w organizacji zbiórki. Dziękujemy za Waszą pomoc i zaangażowanie!

Dodatkowych informacji na temat zbiórek udziela Renata Horbal: renata.horbal@tesco.com.