Decydujesz, pomagamy

Pomagamy_twitter_1500x500_v1

Chcemy, aby każdy sklep Tesco był dobrym sąsiadem i przynosił korzyści lokalnej społeczności. Dlatego w 2016 roku uruchomiliśmy we wszystkich krajach Europy Środkowej nowy program „Decydujesz, pomagamy”. Obecnie trwa III edycja programu. Nie byłoby to możliwe bez Waszego zaangażowania. Dziękujemy!

W dwóch edycjach programu, razem z Fundacją Tesco, przekazaliśmy ponad 1 500 000 zł na wsparcie ciekawych projektów na rzecz lokalnych społeczności w całym kraju. 305 organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych z całej Polski zdobyło granty w wysokości 5000 zł na realizację pomysłów i inicjatyw na rzecz najbliższego otoczenia. O ich zwycięstwie zadecydowało ponad 10 mln głosów naszych klientów. Zakres tematyczny zwycięskich projektów jest bardzo szeroki: od rewitalizacji przestrzeni, edukacji najmłodszych, promocji zdrowego stylu życia po działania dedykowane konkretnym grupom odbiorców, jak seniorzy, osoby z niepełnosprawnościami, rodziny itp.

Decydujesz pomagamy

Program „Decydujesz, pomagamy” to wyjątkowa okazja, by wesprzeć nasze najbliższe otoczenie oraz zbudować relacje z lokalną społecznością. To także szansa dla Was, aby zaangażować się w działania lokalnych organizacji i sprawić, by Wasz sklep stał się centrum lokalnej społeczności. Przed nami kolejna edycja programu i już teraz zachęcamy do zaangażowania się!

Wierzymy, że razem z Wami możemy napisać niejedno szczęśliwe zakończenie.

Program „Decydujesz, pomagamy” w liczbach

Więcej informacji na stronie www.tesco.pl/pomagamyA jeśli macie dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z Agatą Ficek (aficek2@pl.tesco-europe.com) oraz Katarzyną Bąk (kbak12@pl.tesco-europe.com )