Fundacja Tesco

Nasza Fundacja powstała w 2012 roku z inicjatywy Tesco Polska. Celem jej działań jest wspieranie wartościowych inicjatyw i projektów społecznych, których beneficjentami są dzieci i młodzież, a także promocja idei integracji i zaangażowana na rzecz wspólnego dobra społeczności lokalnych.

To, jak wiele dobrego udało nam się czynić przez te wszystkie lata, jest zasługą dobrych ludzi, którzy towarzyszą naszej Fundacji. Darowizny, które otrzymujemy, godziny pracy wolontariuszy oraz każde dobre słowo są dla nas nieocenionym wsparciem i motywacją do dalszych przedsięwzięć. Dziękujemy Wam za wszystko!

KRÓTKA HISTORIA FUNDACJI TESCO
W ciągu swojej działalności Fundacja wypracowała i realizuje kilkanaście programów związanych z pomocą społeczną, edukacją i ochroną zdrowia. Partnerem strategicznym Fundacji od 2014 roku jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci – jedna z najstarszych organizacji działających na rzecz potrzebujących dzieci w Polsce.
• Od 2014 roku organizacja posiada status „Organizacji Pożytku Publicznego”.
• Od 2017 roku jest członkiem zwykłym Forum Darczyńców w Polsce.
• Za swoją działalność została wyróżniona odznaką „Przyjaciel Dziecka”, tytułem „Filantrop Krakowa A.D. 2014” oraz medalem „50 Lat dla Zdrowia Dzieci” Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.


NASZE PROGRAMY

a) zewnętrzne – skierowane do organizacji pozarządowych i instytucji publicznych

b) wewnętrzne – w które mogą zaangażować się i w których mogą wziąć udział dzieci koleżanek i kolegów


PRZEKAŻ NAM SWÓJ 1%

Więcej informacji już wkrótce na stronie www.fundacjatesco.pl/jedenprocent.


KAŻDY Z WAS MOŻE DOŁĄCZYĆ!
Masz pytania dotyczące naszych działań? Może chcesz się podzielić własnymi pomysłami? Czekamy na Wasze e-maile pod adresem: kontakt@fundacjatesco.pl
Wszystkich zainteresowanych naszą działalnością zapraszamy na stronę www.fundacjatesco.pl.

Zachęcamy także do śledzenia portalu Moje Tesco, bo często organizujemy konkursy dla dzieci, a także koleżanek i kolegów! 😉