Fundacja Tesco

Nasza Fundacja powstała w 2012 roku z inicjatywy Tesco Polska. Celem jej działań jest wspieranie wartościowych inicjatyw i projektów społecznych, których beneficjentami są dzieci i młodzież, a także promocja idei integracji i zaangażowana na rzecz wspólnego dobra społeczności lokalnych.

To, jak wiele dobrego udało nam się czynić przez te wszystkie lata, jest zasługą dobrych ludzi, którzy towarzyszą naszej Fundacji. Darowizny, które otrzymujemy, godziny pracy wolontariuszy oraz każde dobre słowo są dla nas nieocenionym wsparciem i motywacją do dalszych przedsięwzięć. Dziękujemy Wam za wszystko!

Podaruj nam swój 1%
Od 2014 roku nasza organizacja posiada status „Organizacji Pożytku Publicznego”, dzięki czemu każdy może przekazać na jej rzecz 1% podatku i w ten sposób pomagać potrzebującym. Zebrane przez nas środki, w ramach 1%, finansują realizację programu „Zdrowo jeść”. Program skierowany jest do dzieci z niepełnosprawnościami, dzięki niemu są one objęte specjalną dietą prozdrowotną oraz biorą udział w konsultacjach dietetycznych i zajęciach edukacyjnych z zakresu zdrowego odżywiania i przygotowywania posiłków.

Zostań naszym wolontariuszem
Zapraszamy do aktywnego udziału w naszych programach – jako wolontariusze będziecie mieć szansę na przeżycie niesamowitej przygody i niesienie pomocy potrzebującym!

Skorzystaj z naszych programów
Nasza Fundacja prowadzi szereg projektów, w które mogą zaangażować się i w których mogą wziąć udział dzieci koleżanek i kolegów.

 

Zabaw się ze swoim dzieckiem, korzystając z naszych materiałów edukacyjnych!
Nauka przez zabawę – to najbardziej efektywna forma edukacji. Dlatego z myślą o dzieciakach przygotowaliśmy krzyżówkę, wykreślankę i „Kalendarz dobrych uczynków”, które w łatwy i ciekawy sposób pokażą im, jak ważne jest pomaganie innym. Zachęcamy, aby z naszych kreatywnych zabaw korzystać w Waszych domach, jednak mogą one być również wykorzystywane podczas zorganizowanych zajęć z dziećmi. Zachęćcie nauczycieli, wychowawców, instruktorów i inne osoby pracujące z waszymi dzieciakami, aby skorzystali z naszych materiałów!

Każdy z Was może dołączyć!
Masz pytania dotyczące naszych działań? Może chcesz się podzielić własnymi pomysłami? Czekamy na Wasze e-maile pod adresem: kontakt@fundacjatesco.pl
Wszystkich zainteresowanych naszą działalnością zapraszamy na stronę www.fundacjatesco.pl.