Planowanie się opłaca!

12/01/2021

Rozpoczął się nowy rok, a wraz z nim planowanie i szykowanie się na nadchodzące wydarzenia. W styczniu warto myśleć z dużym wyprzedzeniem, aby skorzystać z niepowtarzalnych okazji. W Tesco przygotujesz się na każdy sezon 2021 roku, dzięki wyprzedażom nawet do 75%!

Każda pora w nowym roku może być niesamowita. Rozplanuj wszystko, używając artykułów biurowych z Tesco, bo teraz wybrane artykuły szkolne i biurowe są aż o 75% tańsze!
Pomyśl też z wyprzedzeniem o tegorocznych świętach i skorzystaj z wyprzedaży sztucznych choinek, lampek choinkowych i dekoracji. Wszystkie będą tańsze o 75%! Szkoda przegapić taką okazję.
Na wyprzedaży są też wybrane zabawki dla dzieci i artykuły gospodarstwa domowego. Znajdziesz je w cenach niższych o 30%. To świetny moment na podarowanie swoim pociechom prezentu noworocznego i wyposażenie domu na nowy rok.
Promocja obowiązuje od czwartku 14 stycznia do wyczerpania zapasów. Artykuły wyprzedażowe są oznaczone, a ich ilość jest ograniczona. Asortyment może różnić się w zależności od sklepu, a cena na etykiecie zawiera obniżkę.