Wypowiedz swoje… postanowienie!

07/01/2021

Wraz z wybiciem północy rozpoczął się kolejny rok pełen nowych wyzwań. Zapewne macie już konkretne plany i marzenia na najbliższe 365 dni. Mocno trzymamy za Was kciuki, jednak równie mocno ciekawi nas, co jest Waszym tegorocznym celem. Tym razem w sondzie sprawdzimy Wasze postanowienia noworoczne! Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Co w tym roku jest Waszym wielkim wyzwaniem, planem do wykonania lub marzeniem, które wreszcie ma się spełnić? Koniecznie podzielcie się z nami swoimi postanowieniami noworocznymi, zaznaczając jedną lub kilka z poniższych odpowiedzi. Na głosy czekamy do 14 stycznia.

Jednocześnie przypominamy, że to pierwsza część konkursu. Gdy poznamy już Wasze postanowienia, zadamy bardziej szczegółowe pytanie, a 3 najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy niespodziankami od redakcji Moje Tesco! Co to będzie, dowiecie się za tydzień. Zapraszamy do oddawania głosów!

Po oddaniu głosu możecie też umocnić się w swoich zamiarach, korzystając z cennych wskazówek, które przygotowaliśmy dla Was w specjalnym artykule o postanowieniach. Jeśli w tym roku zamierzacie ambitnie podejść do swoich celów, nie możecie go pominąć! Nasz poradnik znajdziecie tutaj.