Filmy i seriale – to uwielbiamy jesienią!

19/11/2020

Co najbardziej lubicie robić w domu w jesienne wieczory? O to właśnie pytaliśmy Was podczas naszej najnowszej sondy. Pora poznać najpopularniejsze odpowiedzi i rozpocząć drugi etap konkursu, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody!

W ostatniej sondzie 23% osób stwierdziło, że ich ulubionym zajęciem w jesienne wieczory jest oglądanie zaległych filmów i seriali! Niemal tyle samo ankietowanych (20%) woli gotować i piec, a 17% z Was wybiera spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz czytanie książek. Pełne wyniki sondy znajdziecie poniżej.

W drugim etapie sondy mamy dla Was dodatkowe zadanie – napiszcie w komentarzu poniżej, który z obejrzanych tej jesieni filmów lub seriali najbardziej Wam się podobał i uzasadnijcie dlaczego. Lubicie spokojne filmy obyczajowe czy komedia z dużą dawką dobrego humoru? A może wybieracie romantyczne seriale, który sprawiają, że serce bije Wam szybciej? Czekamy na Wasze odpowiedzi do 26 listopada i po tym czasie nagrodzimy 3 najbardziej pomysłowe i inspirujące opowieści o Waszych ulubionych serialach i filmach!

Do zwycięzców powędrują super nagrody od redakcji Moje Tesco – jesienny kocyk, termofor i kubek, czyli idealny zestaw na jesienne, serialowo-filmowe wieczory. Zapraszamy do zabawy! 😉

Co najbardziej lubisz robić w domu w jesienne wieczory?
23% – Oglądać zaległe filmy i seriale
20% – Gotować i piec, np. potrawy z dyni
17% – Czytać ulubione książki i czasopisma
17% – Spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi
11% – Uczyć się nowych rzeczy, np. rysunku
6% – Grać w planszówki i gry komputerowe
3% – Ćwiczyć z domowymi trenerami przed TV
3% – Coś innego