Dbamy o bezpieczniejsze zakupy

18/11/2020

Nadchodzące święta będą nietypowe, ale nie mniej niezwykłe. W tym magicznym czasie szczególnie doceniamy bezpieczeństwo i troszczymy się o pracowników i klientów Tesco. Jakie działania podejmujemy?

W okresie świątecznym każdy z nas będzie myślał o przygotowaniu ulubionych dań dla swojej rodziny i kupieniu wymarzonych prezentów. To znaczy, że w trakcie świątecznej gorączki tysiące śpieszących się osób przejdzie przez drzwi naszych sklepów. Z tego powodu szczególnie zależy teraz nam na bezpieczeństwie naszych koleżanek i kolegów oraz klientów. Dokładamy wszelkich starań, żeby w naszych sklepach nikt nie obawiał się o swoje zdrowie. Regularnie dezynfekujemy wózki i koszyki, wprowadziliśmy kasy z osłonami i szerokie alejki. Stosujemy się też do godzin dla seniorów i zachęcamy do płatności bezgotówkowych.

Jednocześnie jesteśmy wdzięczni za troskę o wspólne bezpieczeństwo. Nasi klienci muszą utrzymywać bezpieczne odstępy, dezynfekować ręce, nosić maseczki i stosować się do ograniczonej liczby osób w sklepie. Doceniamy, że to robią i wierzymy, że dzięki wspólnym działaniom jesteśmy w stanie sprawić, że tegoroczne święta będą dla wszystkich udane.