W mikołajki zostań mistrzem Lego!

17/11/2020

 

Lubicie wraz z dziećmi konstruować różne budowle i wieże z kloców? Dzięki najnowszej zniżce na klocki Lego możecie kupić je w niższych cenach i spędzić godziny na dobrej zabawie. Lego to świetny pomysł na mikołajkowy prezent!

Zostań mistrzem Lego i zbuduj to, o czym od zawsze marzyłeś! Dzięki nowej ofercie Tesco, kupisz klocki 30% taniej! Aby wziąć udział w promocji, wybierz dowolne produkty Lego za 150 złotych. Promocja trwa od piątku 20 listopada do środy 25 listopada (lub do wyczerpania zapasów). Asortyment może różnić się w zależności od sklepu, a rabat naliczany jest przy kasie. Zabawa Lego z pewnością umili Tobie i dzieciom zimowe dni oraz doda więcej kreatywności do Waszej codzienności! Więcej informacji znajdziesz w gazetce Tesco.
Warto zastanowić nad wykorzystaniem tej okazji do zrobienia udanego mikołajkowego prezentu. Jeśli potrzebujesz więcej podobnych produktów w równie dobrych cenach, koniecznie zajrzyj do katalogu zabawkowego! Znajdziesz tam inspiracje na prezenty dla młodszych i starszych dziewczynek oraz chłopców – lalki, gry, zabawki kreatywne, klocki, samochody, pluszaki i wiele innych. Dzięki tym zabawkom z pewnością sprawisz radość dzieciom w święta!