Pomyśl o świętach już teraz

17/11/2020

Tobie też zdarza się kupić papier do pakowania prezentów dzień przed wigilią? Szukanie bombek na ostatnią chwilę to już norma? W tym roku omiń świąteczną gorączkę i przygotuj się na celebrowanie Bożego Narodzenia w listopadzie! W naszych sklepach kupisz papier do pakowania prezentów, lampki choinkowe, sztuczne choinki i bombki w niższych cenach.

Niech Twoje święta będą wyjątkowe i spokojne! Aby przeżyć je bez pośpiechu, pomyśl o swojej choince i prezentach już dziś. W Tesco znajdziesz bombki, sztuczne choinki i lampki tańsze o 30%! Cena na etykiecie będzie zawierać obniżkę, a promocja dotyczy wszystkich sztucznych choinek, lampek choinkowych i bombek. Z kolei papiery świąteczne do pakowania prezentów kupisz w wyjątkowej promocji 3+1 gratis. Wystarczy na zapakowanie wszystkich podarunków dla Twoich bliskich. Najtańszy z wybranych papierów jest gratisowym.

Oferta na papiery i bombki obowiązuje od 19 listopada i potrwa do 25 listopada lub do wyczerpania zapasów, więc z papieru uda Ci się skorzystać jeszcze w mikołajki! Natomiast choinki i lampki kupisz w promocji od 19 listopada do 24 listopada lub do wyczerpania zapasów. Asortyment może różnić się w zależności od sklepu. Więcej informacji i podobnych promocji znajdziesz w gazetce Tesco.