„Mądry start” – kto znalazł się w gronie stypendystów?

23/10/2020

Znamy już wyniki 8. edycji programu stypendialnego „Mądry start”, który ma na celu wspieranie edukacji dzieci pracowników Tesco w Polsce. Wierzymy, że w każdym dziecku tkwi ogromny potencjał, dlatego w tym roku wsparcie finansowe od Fundacji Tesco otrzyma aż 86 utalentowanych młodych ludzi. Dzięki temu będą mogli oni dalej rozwijać swoje pasje i zainteresowania oraz uczęszczać na dodatkowe zajęcia naukowe.

Gdy ogłaszaliśmy start 8. edycji programu, planowaliśmy, że stypendia edukacyjne trafią do 80 dzieci i młodzieży. Dziś jednak możemy ogłosić, że dofinansowanie w roku szkolnym 2020/21 otrzyma aż 86 młodych osób. Ta edycja jest wyjątkowa!

W poprzedniej odsłonie programu wsparliśmy rozwijanie takich pasji, jak m.in.: nauka języków obcych, rysunku, malarstwa i aksonometrii, zajęcia karate, grafiki komputerowej, tańca, fotografii, a także na naukę gry na gitarze i pianinie, jazdę konną, zajęcia teatralne czy szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Trzymamy także kciuki za wspaniałe wyniki sportowe, muzyczne, taneczne, plastyczne, językowe i inne tegorocznych stypendystów!

Na jakich polach będą oni działać? Tego dowiecie się już wkrótce, tymczasem listę tegorocznych stypendystów znajdziecie na stronie www.fundacjatesco.pl. Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom i życzymy powodzenia w tym roku szkolnym. 🙂