Nowości na stoiskach z pieczywem oraz świąteczne ciasta

22/10/2020

W naszych sklepach dostępne są już nowe bułki smakowe dla całej rodziny! W listopadzie na półkach pojawią się także zdrowy bochenek na zakwasie i świeże ciasta od polskich dostawców regionalnych, w tym sernik królewski oraz specjalny piernik. Dzięki nowym propozycjom przygotowania do Świąt będą jeszcze łatwiejsze, a zaoszczędzony czas nasi klienci będą mogli spędzić z najbliższymi.

Gama nowości
Pierwszą z nowości, która pojawiła się w naszej piekarni, jest bułka z dodatkiem suszonej żurawiny, nasion dyni i mieszanki orzechów. Produkt ten trafia w gust klientów poszukujących nowych, niestandardowych smaków. Od listopada będzie można u nas nabyć także kolejny zupełnie nowy produkt: „Chleb od serca”. Bochenek z romantycznym wzorem, który cechuje się obniżoną zawartością sodu i zwiększoną ilością naturalnych przeciwutleniaczy oraz niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, stanowi doskonałą propozycję dla osób dbających o utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi.

Codziennie staramy się poprawiać skład artykułów dostępnych w piekarni, ponieważ wysokiej jakości pieczywo – na zakwasie, ze zdrowymi dodatkami, to odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy coraz częściej poszukują zdrowszych produktów, stanowiących doskonałe uzupełnienie pełnowartościowej i zbilansowanej diety. Warto również pamiętać, że w Tesco oferujemy bułki do odpieku, mrożone, pakowane próżniowo po kilka sztuk. Mają dokładnie taki sam smak jak te wypiekane od razu, więc są idealnym rozwiązaniem dla osób niemających czasu na codzienne wizyty w piekarni – mówi Marcin Szpyrka, Menadżer ds. Zakupów Pieczywa w Tesco.

Wyjątkowy smak Świąt
Nie zapominamy również o zbliżającym się Bożym Narodzeniu. W listopadzie na półkach zagoszczą produkty, dzięki którym klienci będą mogli bez trudu wprowadzić do swoich domów smak Świąt. Do wyboru będzie m.in. domek z piernika do samodzielnego montażu, babka marmurkowa oraz tradycyjna babka „Panettone”. Wszyscy zainteresowani będą mieli również możliwość zakupienia piernikowych dekoracji na choinkę do samodzielnego przyozdobienia w domu. W naszej świątecznej ofercie znajdzie się również większa liczba ciast świeżych, takich jak np. sernik i rolada makowa, które z łatwością przywołają wspomnienia tradycyjnego świątecznego stołu. Dopełnieniem oferty będzie klasyczny piernik. Wszystkie produkty pochodzą z lokalnych, polskich cukierni.

 

Dbałość o każdy szczegół
W naszych sklepach nowości dobierane są w taki sposób, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy produkt jest dokładnie sprawdzany i oceniany, zanim trafi na półki. Dzięki temu klienci mają pewność, że wybierane przez nich pieczywo jest najwyższej jakości. Na każdym kroku wspieramy także regionalnych dostawców, współpracując z rodzimymi cukierniami i piekarniami. Wypieki naszej marki własnej od wielu lat powstają w wyniku współpracy z zaufanymi producentami, a wszyscy nasi dostawcy produktów są systematycznie kontrolowani i audytowani w oparciu o Standard Wyrobów Żywnościowych Tesco. Nowości w naszej piekarni to wyroby spełniające najwyższe normy!