Nowa platforma Yes2Move

15/10/2020

Koleżanki i koledzy,

Jesień już czuć w powietrzu i jak każda pora roku niesie ze sobą inny rodzaj energii, która oddziałuje na nasz organizm. Oprócz spektaklu barwnych kolorów, którymi obdarza nas natura, jest to też pora, w której należy zadbać o siebie, aby ten czas nie kojarzył nam się również z początkiem problemów ze zdrowiem. Zbilansowana dieta oraz właściwa aktywność fizyczna pozwolą Wam zbudować odporność i lepszą kondycję.

Zachęcamy Was do skorzystania z nowej oferty dla wszystkich, obecnych i przyszłych, posiadaczy karty Multisport – platformy Yes2Move, dzięki której zadbacie o formę bez wychodzenia z domu. Yes2move to profesjonalna platforma treningowa, na której czeka ponad 400 różnorodnych treningów on-line doświadczonymi trenerami z całej Polski, w tym treningi z grupą Les Mills! A jeśli trudno Wam się zmotywować, dołączcie do treningów na żywo, które odbywają się pięć razy w tygodniu. Otrzymacie też nieograniczony dostęp do diet, webinarów, audiobooków, konsultacji z ekspertami i wielu innych benefitów.

Jeśli jeszcze nie jesteście posiadaczami karty Mulitsport, wejdźcie na mojetesco.pl, gdzie znajdziecie niezbędne informacje dotyczące tego benefitu wspierającego Wasze zdrowie i formę.

Dbamy o to, abyście mimo braku słońca wciąż mieli energię do działania! W ten sposób jesień z pewnością wyda się milsza!

Dział Personalny