Dodatkowe środki bezpieczeństwa w naszych biurach

14/10/2020

Koleżanki i koledzy,

Wszyscy mamy świadomość, że przechodzimy przez wyjątkowo trudny okres, w którym zachorowalność na koronawirusa każdego dnia jest bardzo duża. Musimy zachować czujność i konsekwentnie dbać o higienę i warunki sanitarne w naszych sklepach, centrach dystrybucji i biurach. Naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych koleżanek i kolegów oraz klientów, dlatego będziemy nadal ściśle przestrzegać wytycznych oraz kontynuować własne działania na rzecz bezpieczeństwa.

Mając świadomość dynamicznie zmieniającej się sytuacji od 15 października br. wprowadzamy obowiązek noszenia masek podczas przemieszczania się po biurze. Maski nie są wymagane, jeśli siedzicie przy biurku lub w sali spotkań z zachowaniem odpowiedniego dystansu od drugiej osoby, ale możecie ich oczywiście używać cały czas, jeśli tylko czujecie taką potrzebę.

Pamiętajcie, bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych, dlatego pracując w biurze dbajcie o dystans społeczny. Usiądźcie przy osobnych biurkach, w bezpiecznej odległości, unikając siedzenia twarzą w twarz, nie gromadźcie się w grupach podczas posiłków, w restauracjach i stołówkach. Wszystkie spotkania i wydarzenia, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne powinny odbywać się za pomocą telekonferencji lub wideokonferencji.

Wasi Partnerzy Personalni mają również aktualne informacje, by odpowiadać na Wasze pytania, w tym dotyczące tego co zrobić, jeśli ktoś z Waszego zespołu zostanie pozytywnie przetestowany na obecność koronawirusa.

Dziękuję za Wasze wsparcie,
Martin Behan