Zadbaj o siebie podczas „Tygodnia Zdrowia Tesco”

07/10/2020

W ramach programu „Żyj zdrowo” nasze koleżanki i koledzy z Węgier zdecydowali się po raz pierwszy zorganizować „Tydzień Zdrowia Tesco”, podczas którego odbędą się ciekawe prezentacje i dyskusje koncentrujące się na różnych aspektach zdrowia i dobrego samopoczucia.

„Tydzień Zdrowia Tesco” to 4 dni i 4 interesujące tematy – Różowy Dzień (Pink Day), Dzień Zdrowia Psychicznego (Mental Health Day), Dzień Movember (Movember Day) i Dzień Menopauzy (Menopause Day) – od 13 do 16 października.

Będzie to wydarzenie hybrydowe, podczas którego prezenterzy będą nadawać na żywo ze „studia”, a publiczność oglądać to online. Eventy będę prowadzone w języku węgierskim, ale trzy z nich także w języku angielskim, aby koledzy i koleżanki z pozostałych krajów mieli możliwość dołączenia. Zapoznaj się z programem eventów w języku angielskim poniżej i weź w nich udział!

14 października
Dzień Zdrowia Psychicznego
Link do spotkania

• 14:00–15:00 – „Jak własne lęki blokują nasze życie prywatne i zawodowe?”
Dyskusja z Hesną Al Ghaoui, wielokrotnie nagradzanym dziennikarzem i redaktorem oraz ekspertem od strachu i autorem książki „Bój się dzielnie”.
• 15:30–16:30 – „Jak Covid zmienił nasz stosunek do zdrowia? Różnorodność i Integracja, czy daje nową perspektywę dla zdrowia? Co zmieniło się w naszym biurze z powodu Covid?”
Dyskusja z Péterem Kalmárem, partnerem zarządzającym Flow Group.

16 października
Dzień Menopauzy
Link do spotkania

• 13:30–14:30 – Rozmowa o menopauzie z Jacqui Mallin, dyrektorką personalną Tesco Bank Ireland.

Do zobaczenia w przyszłym tygodniu na którymkolwiek z naszych specjalnych wydarzeń!