Nie marnujemy, żywność szanujemy – weź udział w sondzie!

05/10/2020

1 października wystartowała nasza nowa kampania „Proste sposoby na niemarnowanie żywności”, podczas której edukujemy i informujemy klientów, jak mogą uratować jedzenie przed zmarnowaniem i lepiej zadbać o kupione produkty. A czy Wy macie jakieś swoje sposoby na niemarnowanie w domu? Podzielcie się nimi w najnowszej sondzie z nagrodami!

Każdy z nas może ograniczyć marnowanie jedzenia w domu. Zamiast wyrzucać produkty, które wydają nam się już nieprzydatne, poszukajmy mądrych sposobów na ich wykorzystanie! Parę pomysłów podaliśmy w ankiecie poniżej. Które z nich stosujecie? Dajcie nam znać do 9 września! 😉 Możecie zaznaczyć kilka odpowiedzi.

Potem czeka na Was drugi etap naszego konkursu. Gdy już będziemy wiedzieć, która odpowiedź zebrała najwięcej głosów, zadamy Wam bardziej szczegółowe pytanie. Spośród wszystkich komentujących w drugim etapie komisja konkursowa wybierze 3 osoby, do których powędrują nagrody od redakcji Moje Tesco – książka z przepisami zero waste, pojemnik na żywność i bawełniane woreczki na zakupy. Zapraszamy do zabawy! 😉