Baw się i wykreślaj słowa

29/07/2020

Czy Wasze dzieci lubią quizy, krzyżówki, łamigłówki i wykreślanki? Jeśli tak, to nasz najnowszy konkurs na pewno im się spodoba! 😉 Zapraszamy Wasze pociechy do rozwiązania specjalnej wykreślanki związanej z naszą Letnią Zbiórką Żywności. Tym sposobem będą one miały swój mały wkład w tę inicjatywę, a Wy – jako rodzice – będziecie im mogli opowiedzieć, dlaczego warto dzielić się jedzeniem z potrzebującymi.

W załączniku znajdziecie wykreślankę do pobrania i wydrukowania – Wasze pociechy mogą odszukać tam 15 słów i grup słów związanych z naszą Letnią Zbiórką Żywności oraz produktami, które klienci mogą przekazać w ramach tej akcji dla potrzebujących. Zachęćcie swoje pociechy do wzięcia udziału w naszym konkursie!

Wyślijcie odnalezione słowa na adres: moje.tesco@pl.tesco-europe.com (koniecznie podajcie imię i wiek swojego dziecka, a także swoje imię, nazwisko oraz numer i nazwę sklepu, w którym pracujecie) oraz niech Wasze dzieci napiszą krótko, dlaczego warto pomagać potrzebującym w lokalnych społecznościach i dlaczego „każdy, nawet najmniejszy gest, ma ogromne znaczenie”, jak głosi nasze przesłanie.

Komisja konkursowa nagrodzi 3 najlepsze odpowiedzi (spośród osób, które poprawnie podały wszystkie lub jak największą liczbę słów z wykreślanki). Na zwycięzców czekają nagrody-niespodzianki! Macie czas do 17 sierpnia. Czekamy z niecierpliwością na ciekawe, kreatywne odpowiedzi. 😉