Podwójna zniżka z kartą Clubcard

03/07/2020

Koleżanki i koledzy,

Ostatnie kilka miesięcy stanowiło wyzwanie dla nas wszystkich w sposób, którego nigdy wcześniej sobie nie wyobrażaliśmy. Doświadczyliśmy różnych poziomów i rodzajów wyzwań, ale muszę powiedzieć, że nie mogłabym być bardziej dumna ze wszystkiego, co wspólnie osiągnęliśmy – dziękuję za Waszą energię, odporność i poświęcenie.

Bez względu na wszystkie te trudności i niepewności koleżanki i koledzy zdecydowali się dbać o naszych klientów, organizować dostawy i tworzyć bezpieczniejsze środowisko – to dzięki Wam wszyscy moglibyśmy „Zapewnić żywność dla wszystkich”. Wszystko, co zrobiliście, współbrzmiało z naszymi klientami i społecznościami.

W ramach specjalnego podziękowania za Waszą pracę i wytrwałość postanowiliśmy zaoferować dodatkową podwójną zniżkę wszystkim naszym koleżankom i kolegom w całej Europie Środkowej.

W dniach 10–15 lipca koleżanki i koledzy korzystający z aplikacji Clubcard lub tradycyjnej karty Stała zniżka 10% otrzymają dodatkowe 10% rabatu na zakupy w Tesco. Aby cieszyć się dodatkową zniżką – łącznie 20% – w trakcie zakupów wystarczy zeskanować kod zniżkowy z plastikowej karty Stała zniżka 10% bądź aplikacji Clubcard rabatem (dodatkowa 10% zniżka naliczy się automatycznie).

Dziękujemy za wszystko, co robicie i zachowajcie bezpieczeństwo.

Ela Gołąb,
Dyrektor Personalna na Europę Środkową