Konkurs „Bezobsługowa zbiórka żywności w Tesco”

02/07/2020

Od 1 lipca do 31 sierpnia we wszystkich naszych sklepach odbywać się będzie Letnia Zbiórka Żywności. Cała zebrana podczas tej akcji żywność zostanie przekazana potrzebującym za pośrednictwem organizacji, z którymi współpracujemy. Z uwagi na pandemię Covid-19 do zbiórek nie są zaangażowani wolontariusze, więc potrzebujemy Waszej pomocy w informowaniu klientów o naszej inicjatywie. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalny konkurs dla wszystkich koleżanek i kolegów!

Konkurs zostanie przeprowadzony we wszystkich naszych sklepach.

Zasady są bardzo proste:
1. Każdy sklep, od momentu rozpoczęcia do zakończenia konkursu, w każdy poniedziałek do godz. 12:00 będzie raportował liczbę kilogramów zebranych produktów za poprzedni tydzień.
2. Co tydzień będziemy publikować aktualne wyniki na mojetesco.pl.
3. W konkursie będą premiowane te lokalizacje, które zebrały największą liczbę produktów (liczonych w kg) – w kategorii CHM+, CHM i SM.
4. Na koniec nagrodzone zostaną sklepy, które zbiorą od klientów i przekażą organizacjom pozarządowym, z którymi współpracujemy, największą ilość produktów (żywność z długim terminem przydatności, chemia/kosmetyki).
5. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi do 15.09.2020 r.

O co walczycie?
W każdym formacie, tj. CHM+, CHM, SM, zostanie wyłonionych:
– CHM+ – 5 sklepów
– CHM – 8 sklepów
– SM – 15 sklepów

W nagrodę dla każdego pracownika, który aktywnie pracował w okresie 1.07.–31.08. w jednym ze zwycięskich sklepów, przygotowaliśmy po jednym bawełnianym fartuchu kuchennym z hasłem „Kochaj jedzenie, nie marnowanie”.

Szczegóły konkursu znajdziecie w regulaminie poniżej.