Wakacyjna oferta dla dzieci naszych koleżanek i kolegów

30/06/2020

W Tesco zawsze poważnie podchodziliśmy do zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich naszych koleżanek i kolegów – można było to zauważyć szczególnie w czasie, kiedy pandemia COVID-19 pojawiła się w naszym życiu.

Lato zazwyczaj kojarzy nam się z zabawą na świeżym powietrzu, a obóz letni Tesco stał się prawdziwą tradycją w ciągu ostatnich kilku lat, na którą wielu z nas czekało. Jak wszyscy wiemy, w tym roku okres letni będzie wyglądał nieco inaczej, a bezpieczeństwo naszych koleżanek i kolegów oraz ich rodzin jest zbyt ważne, aby iść na kompromis. W tych wyjątkowych okolicznościach postanowiliśmy zapewnić bezpieczną alternatywę letniego wypoczynku, dla najbardziej potrzebujących dzieci naszych koleżanek i kolegów poprzez możliwość skorzystania z wakacyjnego programu.

Wszyscy mamy świetne wspomnienia z ubiegłorocznych obozów letnich i mamy nadzieję, że również w tym roku będziemy mogli sprawić radość dzieciom z Tesco podczas letnich wakacji zachowując przy tym bezpieczny dystans społeczny.

Aby otrzymać świadczenie, należy:
1. wypełnić on-line kwestionariusz w terminie 1–14 lipca 2020 r., znajdujący się pod linkiem:
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=i4AoOUaKa0KPhwUaNrsvkYs0SllJ4_ZNnxXVLGs5kD1UNDRZOEFVVURGNzZYREJLSk1LSkYxREZUSC4u
oraz
2. złożyć papierowe oświadczenia do 14 lipca 2020 r. w swojej jednostce Tesco.

Chcąc aplikować, możesz również zgłosić się do swojego:
– Kierownika Sklepu (sklepy)
– Kierownika Personalnego Centrum Dystrybucji (dystrybucja)
– Partnera Personalnego (biuro główne)

Świadczenie przeznaczone jest dla 440 dzieci naszych koleżanek i kolegów, którzy:
– pracują w Tesco od co najmniej 6 miesięcy,
– są w trudnej sytuacji życiowej,
– mają dochód na członka rodziny nieprzekraczający 1 850 zł,
– mają dzieci w wieku 6-12 lat (rocznikowo).