Przygotujcie się na długi weekend z Tesco!

10/06/2020

Z powodu jutrzejszego wolnego dnia wielu z nas zafunduje sobie wkrótce długi weekend. Temperatura jest już na tyle wysoka, że można w tym czasie zrelaksować się na świeżym powietrzu. Oczywiście nie zapominając, że wciąż musimy chronić zdrowie swoje i innych! Co atrakcyjnego możecie teraz kupić w naszych sklepach w niższej cenie?

W długi weekend zachęcamy Was do zostania mistrzami grillowania – w naszych sklepach nie brakuje teraz rozmaitych rodzajów mięs, warzyw, przypraw, przekąsek i napojów w niższej cenie. Ci, którzy planują w tym roku wymienić same grille, również mają z czego wybierać. Z pełnym brzuchem warto zrelaksować się w wygodnym fotelu – dlatego oferujemy także bogaty wybór mebli ogrodowych tańszych średnio o 20-30%. W podobnej promocji kupicie jeszcze kosmetyki do opalania i środki przeciwko komarom – w sam raz na upalny dzień i wieczór w ogrodzie!

Pamiętajcie, że każdą promocję możecie połączyć jeszcze ze stałą zniżką 10% dla koleżanek i kolegów z Tesco! Szczegółową ofertę na ten tydzień znajdziecie w naszej gazetce.