Jak wygląda wymarzony Dzień Dziecka Twojego malucha?

28/05/2020

Zbliża się najradośniejszy dzień roku – święto wszystkich dzieci! Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs dla Waszych pociech. Chcemy zobaczyć, jak wyobrażają sobie idealny 1 czerwca!

Przeszliśmy już razem przez wystarczająco wiele konkursów, by wiedzieć, że dzieci naszych koleżanek i kolegów są niezwykle kreatywne. Bogate konkursowe doświadczenie to jednak nie powód, by znów nie zaprosić najmłodszych, by zaprzęgli do pracy swoją pasję tworzenia. Ruszamy zatem z nową rywalizacją, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody – podejrzewamy, że także niejeden dorosły miałby na nie wielką ochotę. 😉

Zasady są proste!
Poproś dziecko o wykonanie pracy plastycznej (technika jest dowolna!), w której pokaże, jak według niego powinien wyglądać idealny Dzień Dziecka. Gdzie się wybierze? Co będzie robić? Kogo weźmie ze sobą? To pytania, które z pewnością ułatwią maluchowi zrealizowanie swojego kreatywnego pomysłu. Następnie wrzuć zdjęcie lub skan pracy (wraz z opisem) do galerii konkursowej. Macie czas do 7 czerwca! Po tym terminie specjalna komisja wybierze zwycięzców.

Mali artyści, które zajmą pierwsze 3 miejsca na podium, otrzymają zestaw klocków Lego, a wszyscy pozostali uczestnicy – drobne upominki, bo w tym wyjątkowym dniu żadne dziecko nie może być smutne. 😉 Powodzenia!