Znaki zodiaku pomocą w czasie kwarantanny

11/05/2020

Masz wrażenie, że zaraz zwariujesz? Oto horoskop na czas kwarantanny dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Każdy z nas robi wszystko, co tylko jest możliwe, aby zahamować rozwój pandemii COVID-19, a najbardziej rozsądnym rozwiązaniem jest oczywiście pozostanie w domu. Koronawirus pojawił się niespodziewanie i spowodował, że musieliśmy nieco przerorganizować nasze życie. Do tej pory nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, jak trudne może być ciągłe przebywanie w czterech ścianach, zwłaszcza gdy musimy dzielić z kimś swoją przestrzeń. Jesteśmy zamknięci w domach już jakiś czas i coraz łatwiej wyprowadzić nas z równowagi. Nawet najmniejsze nieporozumienie może zrujnować domowy spokój. Jeśli czujesz, że Twoi domownicy zaczynają Cię coraz bardziej irytować, sprawdź, jak poprawić komunikację z nimi na podstawie ich znaków zodiaku.

Baran
Przebywanie pod jednym dachem z osobami spod znaku Barana może okazać się prawdziwym koszmarem. Osoby te zostawiają swoje naczynia gdzie popadnie, a miły posiłek w ich towarzystwie może w mgnieniu oka zmienić się w dramat. Na szczęście istnieje prosta wskazówka dla osób mieszkających z zodiakalnymi Baranami. Po pierwsze, należy ustalić jasne zasady obowiązujące na naszym terytorium. A jeśli to nie zadziała, po prostu zostaw taką osobę sam na sam z paczką chipsów w dłoni i zaszyj się w zaciszu własnego pokoju. Z pewnością nikt nie będzie narzekać!

Byk
Zodiakalne Byki zwykle żyją w odosobnieniu, więc jeśli na co dzień przebywasz z jednym z nich, będzie tak bardzo szczęśliwy, że ktoś jest w pobliżu, że koniec końców może to stać się dla Ciebie okropnie irytujące. Ale nie to jest największym problemem – ponieważ Byki mają ciągłą potrzebę robienia czegoś w domu, przygotuj się na ich kuchenne eksperymenty, które nie zawsze zakończą się sukcesem. Aby temu zaradzić, spróbujcie przygotować idealny zakwas na chleb i… tadam! Właśnie zamieszkałeś w nowej, darmowej piekarni!

Bliźnięta
Jeśli przebywasz na kwarantannie z Bliźniętami, jedyne, co możemy powiedzieć, to „powodzenia!”. Bliźnięta słyną ze swoich zmiennych nastrojów, więc spędzenie z nimi nawet jednego dnia jest po prostu wykańczające. Na szczęście istnieją sposoby, dzięki którym możemy skierować ich negatywną energię na coś innego. Najlepszym rozwiązaniem okazują się… plotki! Niestety, Bliźnięta uwielbiają obgadywać swoich znajomych. Spróbuj więc potraktować wspólne ploteczki jako codzienną porcję rozrywki, niczym stand-up z górnej półki!

Rak
Oby tylko twój kompan na czas kwarantanny był singlem! Jeśli jest inaczej, nie zapominaj o tym, że Raki chodzą parami i świetnie czują się w swoim towarzystwie! A jak dobrze wiemy, nikt nie chce być trzecim kołem u wozu, szczególnie teraz, w obliczu pandemii. Jeśli jednak spotka Cię takie niefortunne zrządzenie losu, pamiętaj o tej zasadzie: unikaj przebywania z osobami spod gwiazdy Raka w jednym pomieszczeniu. A jeśli nie masz innego wyjścia, zaproponuj wspólne oglądanie komedii romantycznej – dzięki temu skierujesz ich uwagę na coś, co uwielbiają.

Lew
Chociaż na początku może wydawać się, że dzięki jego ekstrawertycznej naturze, spędzanie czasu z Lwem to świetna zabawa; po jakimś czasie możesz jednak zmienić zdanie. Jeżeli cenisz swoją prywatność, Lew nie jest dla Ciebie najlepszym kompanem. Ale jeśli nie masz innego wyjścia, bo jesteś uwięziony w domu z osobą spod gwiazdy Lwa, spraw mu komplement! Może to dziwnie brzmi, ale uwierz skomplementowany Lew zrobi dla Ciebie praktycznie wszystko.

Panna
Życie w towarzystwie osób spod znaku Panny nie jest łatwe i o tym nie trzeba nikogo przekonywać. Ciągle chcą decydować, a na dodatek są przesadnie schludni i porządni. Jeśli nie chcesz wywołać kłótni z Panną, daj swojemu kompanowi trochę przestrzeni. Panna ma swoje zasady, których uwielbia przestrzegać. Ale jeśli zdarzy Ci się je zignorować, nic się nie stanie. Ach, i jeszcze jedno – bardzo ważne – nigdy, ale to nigdy nie zapominaj o pozmywaniu swoich naczyń!

Waga
Wagi uwielbiają uszczęśliwiać siebie i innych niepotrzebnymi „remontami” w domu. Jeśli więc próbujesz wyobrazić sobie osobę spod znaku Wagi, która nie wychodzi z domu dłużej niż tydzień, z pewnością masz przed oczami niekończące się tablice na Pintereście, pełne projektów „zrób to sam”, których tak naprawdę nikt nie potrzebuje. Jeśli masz w domu garaż lub po prostu pokój, z którego nie korzystasz, najlepsze co możesz zrobić to wręczyć zodiakalnej Wadze pistolet z klejem na gorąco (lub inne narzędzia) i zostawić ją tam na długie godziny.

Skorpion
Jeśli nie chcesz stracić swojego bliskiego Skorpiona, musisz być niezwykle ostrożny. Wiesz przecież, na jak długo potrafią się obrazić i jak się to wszystko zwykle kończy. Cokolwiek robisz, pamiętaj aby w rozmowie nie poruszać tematów, które wywołują negatywne emocje!

Strzelec
Strzelcy mogą okazać się najlepszym kompanem na czas kwarantanny. Ale oczywiście mają też trochę irytujących wad, które powinieneś nauczyć się ignorować. Jeśli przebywasz w domu z osobą, która jest zodiakalnym Strzelcem, na pewno usłyszysz mnóstwo teorii o „nowym porządku świata”, który nastanie po pandemii. Ponieważ bardzo zależy mu na rozwoju ludzkości, Strzelec może łatwo ulegać wpływom „ekspertów” z Internetu i wkręcić się w dziwne teorie spiskowe, które rozprzestrzeniają się po sieci w błyskawicznym tempie. Ty po prostu naucz się puszczać te informacje mimo uszu.

Wodnik
Twój przyjaciel Wodnik najprawdopodobniej próbuje znaleźć pozytywne strony pandemii. Chętnie dzieli się z Tobą refleksjami w stylu „Świat dopiero teraz ma szansę się odrodzić”, a takie spostrzeżenia to być może dla Ciebie zbyt dużo. Wszyscy utkwiliśmy w domach i tak naprawdę nic nie dzieje się po naszej myśli. Ale mimo wszystko, w porównaniu do innych znaków zodiaku, Wodnik jest naprawdę dobrym towarzystwem na czas kwarantanny. Jedyne, co musisz zrobić, to… pokazać mu, że go słuchasz.

Koziorożec
Koziorożec, jako jeden z niewielu znaków zodiaku, radzi sobie w czasach kwarantanny całkiem nieźle. On z natury nie lubi spotkań towarzyskich. Ale z drugiej strony, kiedy Koziorożec pozna kilka teorii spiskowych, może stać się przewrażliwiony i… zacząć budować bunkier na wypadek apokalipsy. I właśnie wtedy powinieneś wkroczyć do akcji. A jeśli nic nie będzie w stanie go przekonać, zawsze możesz odłączyć domowy router.

Ryby
Ryby, znane jako przywódcy wszystkich znaków zodiaku, wyróżniają się swoim podejściem do pandemii. W pierwszych tygodniach kwarantanny prawdopodobnie przeobraziły Wasz dom w studio odnowy biologicznej. Później (jesteśmy tego niemal pewni!) zaszyją się w swoim pokoju i jedyne, co usłyszysz zza drzwi, to melancholijne piosenki, które sprawią, że Twoje oczy napełnią się łzami. Na szczęście zodiakalne Ryby kochają przebywać we własnym towarzystwie, więc jedyne co musisz zrobić to po prostu zainwestować w dobre słuchawki!