Gemini Park i Tesco w Tarnowie pomagają walczyć z COVID-19

22/04/2020

Gemini Holding, właściciel Gemini Park Tarnów, w którym znajduje się nasz sklep, zorganizował akcję pomocową dla 3 szpitali w Polsce. Część z niej trafi do szpitala zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej, którego personel otrzyma wkrótce dostawę wielorazowych maseczek FFP3.

Maseczki te, dzięki specjalnym filtrom, zapewniają najwyższy poziom ochrony dróg oddechowych, przede wszystkim przed zanieczyszczeniami mikrobiologicznymi, w tym przed wirusami i bakteriami. To sprzęt ochronny, o który najczęściej proszą pracownicy służby zdrowia w Polsce. Dzięki wspólnej inicjatywie możemy przynieść wymierną pomoc tym, którzy są na froncie walki z wirusem.

To nie koniec! Od 17 kwietnia na terenie Gemini Park maseczki ochronne mogą odbierać także seniorzy – każda osoba po 65. roku życia otrzymuje jednorazową maseczkę całkowicie bezpłatnie. Bezpieczeństwo podczas zakupów to nasz wspólny priorytet, dlatego cieszymy się, że dzięki tym działaniom chronimy zdrowie starszych klientów.

Jeszcze wcześniej, bo już na początku kwietnia, centrum handlowe przekazało w ramach akcji „Tarnów pomaga – w związku z zagrożeniem koronawirusem” do Urzędu Miasta środki czystości i żywność. Te z kolei podane zostały dalej do Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych i jego podopiecznych, głównie do dzieci i młodzieży. Byliśmy głównym partnerem akcji od samego początku!