Łączymy siły z Free Now i 99rent

15/04/2020

Dbając o klientów i zapewniając im jak najbardziej wygodny dostęp do żywności, cały czas wprowadzamy nowe rozwiązania w sposobie robienia zakupów. Przed Świętami usługa „Zamów i odbierz” została rozszerzona o możliwość dostawy przez pracowników firm Free Now i 99rent.

Teraz nasi klienci decydujący się na skorzystanie z „Zamów i odbierz” mogą wybrać także opcję „dostawa taxi”, a gotowe zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany adres. Nasze zespoły oraz kierowcy firm partnerskich dokładają wszelkich starań, aby zakupy dotarły jak najszybciej do jak największej liczby klientów. Cały czas zwiększamy dostępność usługi „Zamów i odbierz”, bo ważne jest dla nas zapewnienie klientom dostępu do produktów różnymi kanałami, tak by mogli wybrać te najbardziej im pasujące. Tylko w ciągu 4 dni funkcjonowania dostaw taxi skorzystało z nich już 65 klientów. Zachęcamy do promowania tej możliwości!

Więcej informacji o dostawie w ramach usługi „Zamów i odbierz” znajduje się na stronie: https://tesco.pl/zamow-odbierz-taxi/.