Masz gorące serce? Pokaż to!

20/03/2020

Fundacja Tesco już 8 lat wspiera Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie-Prokocimiu, przeznaczając środki zdobyte podczas Biegów Charytatywnych na remonty oraz doposażenie oddziałów Szpitala w sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Łącznie przekazaliśmy na te działania ponad 1,2 mln złotych! Jak pomożemy w tym roku?

Tym razem chcemy wesprzeć Poradnię Kardiologiczną w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym, finansując zakup specjalistycznego urządzenia, jakim jest Elektrokardiograf PageWriter TC30. Każda osoba przekazująca Fundacji 1% swojego podatku będzie mogła dołożyć swoją małą cegiełkę na ten szczytny cel.

Gra warta świeczki
W Poradni Kardiologicznej USD wykonywanych jest do 100 badań dziennie. Zakup nowego aparatu EKG usprawni funkcjonowanie poradni, pozwalając na szybką diagnostykę kardiologiczną oraz zdecydowanie skróci czas oczekiwania na badania. Skuteczne i niezawodne działanie aparatu przełoży się na udoskonalenie i przyspieszenie pracy personelu szpitala, co pozwoli lepiej zadbać o zdrowie małych pacjentów.

O co walczymy?
Elektrokardiograf PageWriter TC30 to urządzenie wyposażone w zaawansowane narzędzia i jednocześnie łatwe w użyciu, co gwarantuje podejmowanie najważniejszych decyzji klinicznych w szybkim czasie. Aparat umożliwia uzyskanie wysokiej jakości raportów EKG, które – dzięki łączności sprzętu z WiFi – można eksportować do systemów elektronicznej dokumentacji medycznej pacjenta. Dzięki temu są one natychmiast dostępne dla lekarza do oceny. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w elektrokardiografie pozwalają też na automatyczne pobieranie poprzednich zapisów EKG i natychmiastowe zestawienie ich z wynikami wcześniejszego badania.

Dołącz do nas!
Zachęcamy serdecznie do przekazywania 1% swojego podatku na dofinasowanie zakupu aparatu EKG. Sprawmy, aby po raz kolejny nasza pomoc zwiększyła szanse dzieci, będących pacjentami Poradni Kardiologicznej w Szpitalu w Krakowie-Prokocimiu, na szybki powrót do zdrowia! Jak przekazać 1% Fundacji Tesco? Dowiecie się tego tutaj.