Degustacji ciąg dalszy – czas na chrupiące muesli

03/03/2020

Nadchodzą pierwsze w tym roku degustacje produktów naszej marki własnej! W pierwszym i drugim tygodniu marca wezmą w nich udział koleżanki i koledzy ze sklepów, centrów dystrybucji i biura. W tym roku skosztujecie zarówno produktów z długim terminem przydatności do spożycia, jak i świeżej żywności, doskonale znanych pozycji w naszej ofercie, a także nowości.

Co tym razem poddamy Waszej ocenie? W marcu Wasze podniebienia będzie cieszyć chrupiące muesli z wysoką zawartością płatków jęczmiennych i 20% owoców. Jedno z najpopularniejszych w naszej ofercie czekoladowe muesli zawiera naturalne kakao z certyfikatem UTZ, gwarantującym pochodzenie ze zrównoważonych upraw. Oznacza to, że jego produkcja odbywa się zachowaniem wysokich standardów etycznych i ekologicznych oraz jest monitorowana na każdym etapie łańcucha dostaw.

Nasze śniadaniowe płatki zbożowe zawierają przynajmniej 6,6 g zdrowego błonnika na 100 g produktu. To składnik, który pomaga obniżyć wagę ciała i poziom cholesterolu. Dodatkowo nasz produkt jest bogaty w białko (7,3 g na 100 g produktu), witaminę B i żelazo. To ostatnie jest składnikiem hemoglobiny – białka występującego w czerwonych krwinkach, odpowiadającego za transport tlenu z płuc do wszystkich komórek organizmu.

Chrupiące, śniadaniowe muesli, którego wkrótce spróbujecie, zapewni Wam energię na cały dzień – wartość energetyczna 100 g płatków zbożowych to ponad 1 700 kJ. Możecie zjeść je w tradycyjny sposób, dodając do mleka, lub zalać ciepłą wodą albo jogurtem. Rekomendowana dzienna porcja to około 3 łyżki stołowe. 100 g płatków to około 400 kalorii, które Wasz organizm może spalić np. podczas 1-godzinnej sesji pływania, intensywnego marszu, 6-kilometrowego biegu lub 4 godzin czytania.

Jesteśmy dumni z produktów naszej marki własnej, które łączą wysoką jakość z rozsądną ceną i dostępnością. Chcemy, abyście mogli lepiej je poznać i wyrazić swoją opinię! Opiszcie swoje wrażenia w komentarzu poniżej lub wyślijcie je mailowo na adres: moje.tesco@pl.tesco-europe.com. Smacznego!