Wejdźmy razem w „Tydzień zdrowia”

17/02/2020

Koleżanki i koledzy,

W Tesco troszczymy się o swoje zdrowie. W styczniu częstowaliśmy Was owocami, dzieliliśmy się wskazówkami dotyczącymi zdrowego trybu życia i zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania było konkretne wsparcie dla wprowadzanych w Wasze życie dobrych zmian. Teraz startujemy z nową akcją – „Tygodniem zdrowia” (wcześniej – „Jedz zdrowo”)!

Choć najkrótszy w roku, luty to miesiąc, w którym zwykle kończy nam się naturalne „paliwo” napędzające nas do codziennego działania – zimne i ponure zimowe dni wydają się niemiłosiernie ciągnąć, przeziębienie i grypa dają nam w kość, a energia jakby gdzieś wyparowała. Dlatego wszyscy potrzebujemy odrobiny dodatkowej motywacji, by dotrwać do pierwszych oznak wiosny. 🙂

Czy wiecie, że jednym z najczęstszych powodów złego samopoczucia jest odwodnienie organizmu? Woda jest nam niezbędna do prawidłowego funkcjonowania, dlatego chcemy podpowiedzieć Wam m.in., jak wyrobić w sobie odpowiednie nawyki jej picia.

Oczywiście równie istotną dla zdrowia kwestią jest prawidłowe odżywianie – rzucimy więc wyzwanie naszym kubkom smakowym i dotychczasowemu jadłospisowi, proponując zdrowe, lokalne produkty i sposoby na wyczarowanie z nich smakowitych potraw. Jak zawsze czeka na Was również mała niespodzianka – więcej na ten temat już wkrótce.

Nie możemy się już doczekać! Wejdźmy w „Tygodniu zdrowia” razem na mojetesco.pl!

Dział Personalny