Oddaj głos i wygraj nagrody – sonda w nowej odsłonie!

17/01/2020

Sondy w portalu mojetesco.pl pojawiają się właściwie od początku jego istnienia i od zawsze cieszyły się dużą popularnością. Pytaliśmy Was m.in. o plany na wakacje, ulubione potrawy i słodkości, postanowienia noworoczne, prezenty na Dzień Matki czy najlepszy smak pączków. W tym roku przygotowaliśmy coś specjalnego dla wszystkich fanów naszych sond!

Od teraz nasze sondy zamieniają się w zabawę z… nagrodami! Poniżej wyjaśniamy, jak je zdobyć. 😉

Etap 1
Niezmiennie w ramach naszej sondy będziemy zadawać Wam pytanie i poprosimy o wybór jednej z kilku opcji odpowiedzi. W tym miesiącu pytamy Was o to, jak najbardziej lubicie spędzać czas w zimie. Na Wasze głosy czekamy do 24 stycznia!

Etap 2
Gdy już będziemy wiedzieć, która odpowiedź zebrała najwięcej głosów, zadamy Wam szczegółowe pytanie, dotyczące właśnie najpopularniejszego wyniku. Na przykład – jeśli odpowiecie, że najczęściej czytacie książki, zapytamy co chcielibyście przeczytać w najbliższym czasie, jeśli uwielbiacie pyszną, rozgrzewającą herbatę, dopytamy o przepis itp. Więcej dowiecie się już wkrótce w artykule z rozwiązaniem sondy!
Spośród wszystkich komentujących komisja konkursowa wybierze 3 osoby, do których powędrują niespodzianki od redakcji Moje Tesco związane z wybranymi przez Was odpowiedziami.

Zapraszamy do zabawy! 🙂