Gotowi na 2020 rok?

31/12/2019

Tik, tak, tik, tak… słyszycie wskazówki zegara, który odmierza czas do północy? Dzisiejsza noc jest magiczna. Za kilka godzin wkroczymy w nowy, 2020 rok. Bez względu na to, jak spędzicie ten czas – bawiąc się na wystrzałowym sylwestrze w gronie przyjaciół lub wznosząc lampkę szampana w domu, z najbliższą rodziną, składamy Wam najlepsze życzenia!

Niech nadchodzący rok będzie obfitował w Waszym życiu w sukcesy oraz duże i małe radości – osiągajcie satysfakcję z życia zawodowego i osobistego, realizujcie swoje plany i marzenia, zdobywajcie góry, odwiedzajcie odległe zakątki, bijcie własne rekordy, a także zrealizujcie swoje… noworoczne postanowienia.

Właśnie! Macie jakieś sposoby na dotrzymanie obietnic, jakie składamy sobie na początku każdego roku? Wiemy jedno – cokolwiek postanowimy, trzeba spojrzeć na to trzeźwym okiem. Nie zostaniemy bogaczami w miesiąc, a zrzucenie nawet kilku kilogramów to często kwestia wielu miesięcy. Metoda małych kroków jest zwykle najskuteczniejsza. Zdradźcie nam swoje noworoczne postanowienia i recepty na wcielenie ich w życie!