Zrób sobie zdjęcie w świątecznym przebraniu

16/12/2019

Ze Świętami wiąże się piękna tradycja wysyłania kartek z życzeniami. W obecnych, cyfrowych czasach wiele osób preferuje ich elektroniczną wersję, ale ręcznie pisane pocztówki z dołączonym świątecznym zdjęciem zawsze wywołują u odbiorcy przypływ nostalgii, a do tego przypominają nam, jak kiedyś obchodzono Boże Narodzenie.

Ostatni konkurs świąteczny, jaki dla Was w tym roku przygotowaliśmy, dotyczy właśnie bożonarodzeniowych pocztówek. Zbierzcie jak największy zespół ze swojego sklepu, centrum dystrybucji lub biura głównego, przebierzcie się w świąteczne kostiumy i zróbcie sobie wspólne zdjęcie.
Następnie do 23 grudnia wrzućcie je do albumu konkursowego na mojetesco.pl. Nie zapomnijcie podać w opisie nazwy swojego sklepu/centrum dystrybucji lub nazwy działu, jeśli pracujecie w biurze głównym, a także nazwy Waszego zespołu (oraz imion i nazwisk osób, które wchodzą w jego skład).

Komisja konkursowa wybierze 3 zdjęcia z największą liczbą osób w najbardziej kreatywnych stylizacjach świątecznych. Zwycięzców ogłosimy 2 stycznia.

Najlepsze zespoły otrzymają fundusze na zorganizowanie spotkania działowego w wysokości:
• 1. miejsce: 700 zł
• 2. miejsce: 450 zł
• 3. miejsce: 350 zł

Nagroda musi zostać zrealizowana do 31 stycznia 2020 r. Życzymy powodzenia! 🙂