Jak wygląda radość Świąt według dzieci?

29/11/2019

Do Bożego Narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz warto zacząć do nich przygotowania – szukać prezentów, tworzyć wigilijne menu czy planować sylwestrową noc. Tradycyjnym elementem Świąt jest także konkurs plastyczny Fundacji Tesco „Radość świąt Bożego Narodzenia”, do którego zapraszamy Wasze dzieci!

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać na adres Fundacji Tesco (ul. Kapelanka 56, 30-347 Kraków; z dopiskiem na kopercie „Radość świąt Bożego Narodzenia”) własnoręcznie wykonaną pracę plastyczną w dowolnej technice i formacie A4, przedstawiającą radość świąt Bożego Narodzenia. Do pracy należy dołączyć imię i nazwisko oraz wiek dziecka, a także numer telefonu rodzica lub opiekuna prawnego. Na zgłoszenia czekamy do 13 grudnia!

Zachęcamy do zgłaszania swoich pociech do naszego konkursu plastycznego w dwóch kategoriach wiekowych:
– 0-5 lat
– 5-12 lat.

Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody! Komisja konkursowa wybierze 10 najlepszych prac (po 5 z każdej grupy wiekowej), a także przyznamy jedno wyróżnienie specjalne za najciekawszą formę ujęcia tematu. Do dzieci w nagrodę powędrują gry i zabawki od Fundacji Tesco, zaś na podstawie najlepszych prac zostanie zrobiona kartka świąteczna, która trafi do fundacyjnych darczyńców, współpracujących firm oraz wolontariuszy.

Mamy nadzieję, że dzieci zaskoczą nas swoją wyobraźnią. 😉