Zostaliśmy nagrodzeni na Gali Banków Żywności!

27/11/2019

Już w najbliższy weekend odbędzie 23. Świąteczna Zbiórka Żywności organizowana przez Banki Żywności. Wydarzenie poprzedziła uroczysta Gala Banków Żywności, podczas której Tesco otrzymało nagrodę im. Jacka Kuronia w kategorii „Darczyńca Ogólnopolski – przekazywanie żywności”.

W tym roku inauguracja zbiórki uzyskała nową formę – Banki Żywności zorganizowały uroczystą Galę, która odbyła się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz Małżonki Prezydenta Pani – Agaty Kornhauser-Dudy.

Podczas Gali po raz pierwszy w historii zostały przyznane nagrody dla wolontariuszy. Wręczono także nagrody im. Jacka Kuronia − wyróżnione zostały firmy i instytucje, które w szczególny sposób wspierały Banki Żywności w minionym roku, dostrzegając potrzeby drugiej osoby i działając na rzecz zmniejszania problemu niedożywienia i marnowania żywności w Polsce. Cieszymy się, że Tesco znalazło się w tym zaszczytnym gronie! 🙂

Przypominamy, że tegoroczna Świąteczna Zbiórka Żywności odbędzie się w dniach 29–30 listopada, także w naszych sklepach. Dołączcie do tej wyjątkowej zbiórki i pokażcie ludziom, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w ciężkiej sytuacji, że nie są sami!