W ten weekend ruszają świąteczne zbiórki!

27/11/2019

W Tesco wierzymy, że każdy, nawet najmniejszy pomocny gest ma wielkie znaczenie. Dlatego co roku w naszych sklepach wraz z organizacjami pomocowymi przeprowadzamy świąteczne zbiórki żywności i pieniędzy, które niosą wsparcie najbardziej potrzebującym. Za każdym razem angażują się w nie tysiące naszych klientów oraz koleżanek i kolegów. Sprawdźcie terminy najbliższych zbiórek!

Wiemy, że nie wszyscy mogą przygotować sobie pożywny posiłek każdego dnia, dlatego organizujemy wiele działań, by osobom znajdującym się w potrzebie. Szczególnego znaczenia nabiera to w okresie Bożego Narodzenia – choć świąteczny stół ludzi ubogich nigdy nie ugina się od nadmiaru jedzenia, to dzięki takim inicjatywom możemy sprawić, aby w tych dniach stał się inny niż zwykle i nie zabrakło na nim podstawowych wigilijnych potraw.
Jednoczymy więc naszych klientów, koleżanki i kolegów z Tesco oraz wolontariuszy trzech ważnych organizacji – zbiórki w sklepach odbędą się w trzech terminach.
Najpierw, 29 i 30 listopada, artykuły spożywcze będą gromadzić Banki Żywności, w kolejny weekend – 6 i 7 grudniaCaritas Polska, a na koniec – 13 i 14 grudnia – odbędzie się zbiórka z Polskim Czerwonym Krzyżem. Wszystkie materiały zbiórkowe będą dostępne u wolontariuszy naszych partnerów.
Listy sklepów biorących udział w zbiórkach znajdziecie w Intranecie pod banerem Społeczność/Zbiórki pieniędzy i żywności 2019/Dokumenty do zbiórek. Nieśmy wspólnie pomoc i udowadniajmy, że małe gesty mają wielką moc!