Świętuj tak jak lubisz z Kalendarzem Świątecznych Aktywności

25/11/2019

Koleżanki i koledzy,

Czas biegnie bardzo szybko i już tylko kilka tygodni dzieli nas od Świąt. Czy Wy też nie możecie już doczekać się pieczenia bożonarodzeniowych słodkości, dekorowania choinki, kupowania prezentów dla bliskich i wszystkich wspaniałych chwil, które spędzicie razem? Nim to wszystko nastąpi, czeka nas mnóstwo atrakcji w Tesco!

Wiem, że pod koniec grudnia obchodzimy nie jedne, ale wiele świąt – każda rodzina celebruje je bowiem na własny, wyjątkowy sposób. To właśnie sprawia, że ów czas jest magiczny. Nie istnieje dobre lub złe podejście do Świąt – można obchodzić je w tradycyjny lub nowoczesny sposób, z żywą lub sztuczną choinką, efektownymi lub symbolicznymi upominkami. To, jak spędzimy ten czas, zależy wyłącznie od nas. Najważniejsze, by świętować tak, jak lubimy!

Dla nas, sieci handlowej, to jednocześnie najbardziej pracowity okres w roku. Celem na najbliższe Święta jest jednak znalezienie czasu zarówno na wszystkie obowiązki, jak i odrobinę dobrej zabawy. Dlatego przygotowaliśmy dla Was kalendarz bożonarodzeniowych aktywności – wierzę, że wprawią Was w świąteczny nastrój! Jak co roku będzie z czego wybierać – nasz Kalendarz Świątecznych Aktywności pęcznieje od atrakcji. Znajdziecie go poniżej. Kalendarze dla sklepów i centrów dystrybucji z indywidualnymi datami będą wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Obowiązkowym punktem świątecznych obchodów są oczywiście Mikołajki – pamiętajcie, żeby zaprosić swoje dzieci do naszych sklepów, gdzie będą na nie czekać słodkie upominki i ich ulubiony Święty we własnej osobie. Także kartki „Dziękuję” będą sympatycznym dodatkiem do naszych codziennych obowiązków – Boże Narodzenie to idealna okazja, by okazać wdzięczność komuś, kto wykonał wobec nas miły gest, podał pomocną dłoń lub zrobił cokolwiek innego, dzięki czemu było nam w tym roku łatwiej.

Lubicie robić innym prezenty? Oczywiście, że tak. A czy zawsze wiecie, jak je zapakować? My tak! Pokażemy Wam, jak przygotować świąteczne upominki dla Twojej rodziny i przyjaciół. Dlatego nie zapomnijcie wstąpić na nasze warsztaty z pakowania w biurze głównym.

Dodatkowo będziecie mieć szansę zrobić sobie zabawne zdjęcie z koleżankami i kolegami w fotobudce, a dla zespołów ze sklepów i centrów dystrybucji przygotujemy specjalne, świąteczne boxy-niespodzianki.

Bez względu na to, gdzie i jak zrobicie zdjęcie, skorzystajcie ze świątecznych akcesoriów! Jeśli podzielicie się swoimi zdjęciami na mojetesco.pl, możecie zgarnąć świetne nagrody m.in.: w konkursie na najlepsze przebranie świąteczne lub konkursie na świąteczną kolędę. Kolędę możecie zaśpiewać wspólnie z koleżankami i koleżankami. Będą aż 3 konkursy – każdy w kolejnym tygodniu grudnia.

Święta to czas, w którym wszyscy otwieramy swoje serca i szukamy jeszcze więcej okazji do pomocy innym. Weź udział w kiermaszu słodkości, z którego dochód zostanie przekazany na program „Anioły Tesco”. Czy jest lepszy czas niż teraz, żeby zostać jednym z Aniołów? Dla tych wszystkich, którzy chcą pomóc, mamy wyjątkową zabawę-niespodziankę, szczegóły już wkrótce.

Oficjalny początek sezonu świątecznego planujemy na 2 grudnia w biurze głównym w Krakowie oraz 9 grudnia w Warszawie. Zapraszamy na uroczyste zapalenie lampek choinkowych przy lampce szampana. Jeśli pracujesz w biurze, zarezerwuj sobie ten czas w kalendarzu!

Będziemy mogli też spotkać się w sklepach i centrach dystrybucji z Kierownikami i ich zespołami, by wprawić się wspólnie w świąteczny nastrój, porozmawiać i złożyć sobie życzenia.

O wielu aktywnościach będziemy pisać szerzej, dlatego zaglądajcie regularnie na mojetesco.pl i bądźcie na bieżąco z naszym Kalendarzem Świątecznych Aktywności!

Martin