Ważne wyróżnienie dla „Tesco Magazynu”

30/10/2019

Miło nam poinformować, że kwartalnik „Tesco Magazyn” został laureatem 10. edycji PRCH Awards, zwyciężając w kategorii „Magazyn Sieci Handlowej Roku”.

Nagrody PRCH Awards mają na celu promowanie dobrych praktyk oraz wyróżnianie innowacyjnych działań uczestników branży retail. Konkurs co roku organizowany jest przez Polską Radę Centrów Handlowych dla sektora handlowego. W tegorocznej gali PRCH Awards, która odbyła się 10 października, wzięło udział ponad 350 przedstawicieli branży handlowej reprezentujących najważniejsze sieci handlowe, centra handlowe oraz pomysłodawców kampanii marketingowych.

8 lat wspaniałej historii
Pierwszy „Tesco Magazyn” został wydany w 2011 r. Obecnie jest publikowany co kwartał w nakładzie ok. 310 tys. egzemplarzy, a każdy numer ma ok. 130 stron. Głównym działem magazynu jest sekcja kulinarna, w której prezentowane są autorskie przepisy sezonowe, nowinki kulinarne, a także pomysły na smaczne dania i porady z zakresu zrównoważonego odżywiania. Pisząc o kulinariach, „Tesco Magazyn” pamięta o temacie niemarnowania żywności, a część doniesień „z kuchni” dotyczy także nowości produktowych naszej firmy. Kolejne kluczowe tematy dotyczą zagadnień z zakresu urody, fitnessu, zdrowia, domu oraz podróży. W każdym wydaniu znajdziecie wywiad z gwiazdą oraz felietony czy też porady przygotowane przez znanych i cenionych ekspertów. W czasopiśmie nie brakuje również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.