90 stypendiów na rzecz „Mądrego startu” zdolnych dzieci!

24/10/2019

Zakończył się nabór wniosków do obecnej edycji programu stypendialnego Fundacji Tesco „Mądry start” i znamy już wyniki. 90 utalentowanych młodych ludzi otrzyma wsparcie finansowe na rozwijanie swoich pasji. Trzymamy kciuki za ich wyniki sportowe, muzyczne, taneczne, plastyczne, językowe i inne!

Wierzymy, że w każdym dziecku tkwi ogromny potencjał – najważniejsze to go odkryć i rozwijać. Czasem okoliczności i sytuacja materialna rodziny jest trudniejsza, dlatego Fundacja Tesco kilka lat temu zapoczątkowała program „Mądry start”. Realizujemy go z myślą o pociechach koleżanek i kolegów, biorąc pod uwagę m.in. sytuację ekonomiczną rodziny, ale także dodatkowe zaangażowanie dzieci oraz ich wyniki i osiągnięcia naukowe.

Decyzja zapadła!
Niedawno zapraszaliśmy Was do zgłaszania swoich pociech do siódmej już edycji. Dziś możemy ogłosić, że dofinansowanie do rozmaitych aktywności otrzyma w roku szkolnym 2019/20 roku aż 90 młodych osób. W poprzedniej odsłonie programu wsparliśmy rozwijanie takich pasji jak m.in. nauka języków obcych, treningi mażoretek i Goju ryu, zajęcia w klubie żeglarskim, kursy malarstwa i rysunku, lekcje swingu czy warsztaty z fotografii cyfrowej. Na jakich polach będą działać tegoroczni stypendyści? Dowiecie się wkrótce ze strony www.fundacjatesco.pl.