Czas skosztować nowych produktów! Zapraszamy na degustacje

02/10/2019

Jako że Wy, koleżanki i koledzy, jesteście naszymi najważniejszymi klientami, chcemy, abyście byli również pierwszymi osobami, które spróbują naszych produktów w nowej odsłonie.

Dlatego organizujemy regularne, comiesięczne degustacje produktów naszej marki własnej. Będą się one odbywać we wszystkich naszych sklepach, centrach dystrybucji i biurze. Nasze produkty marki własnej to nasz powód do dumy – są wysokiej jakości, ale w przystępnej cenie. Celem degustacji jest nie tylko popularyzacja naszych produktów wśród koleżanek i kolegów, ale także otrzymanie informacji zwrotnej, jak je oceniacie. Degustacje jakich produktów czekają na Was w najbliższych miesiącach?

Październik na słono
Naszą propozycją na październik są chipsy. To popularna przekąska, którą wszyscy bierzemy od czasu do czasu na ząb – ważne jest jednak to, aby zwracać uwagę na jej skład, np. rodzaj użytego w produkcji oleju lub zawartość soli. Troszczymy się o zdrowie naszych klientów, dlatego używamy wyłącznie oleju słonecznikowego HOSO, który jest wytwarzany z wyselekcjonowanych nasion słonecznika i jest najzdrowszym wyborem do smażenia. Olej HOSO zawiera mniej nasyconych kwasów tłuszczowych, co oznacza, że jest zdrowszy i łatwiejszy do przetworzenia przez nasz organizm niż inne oleje pochodzenia roślinnego. Co więcej, nasze chipsy nie zawierają żadnych sztucznych aromatów, barwników lub wzmacniaczy smaków.

Słodki listopad
W listopadzie celujemy w słodkości – mamy dla Was wówczas ciastka Jaffa z owocową galaretką, biszkoptem i ciemną czekoladą. Co ważne, nasze ciastka pokryte są prawdziwą czekoladą, nie zwyczajną polewą. Ich opakowanie ma specjalny system wielokrotnego zamykania, dzięki czemu zawartość pozostaje świeża na dłużej, dlatego smakiem naszych ciastek można się cieszyć w dowolnej chwili.

Wasza opinia się liczy
Szczegóły na temat degustacji znajdziecie na plakatach, które wkrótce zawisną w Waszych lokalizacjach. Tymczasem bardzo chętnie dowiemy się, co myślicie na temat naszych produktów! Opiszcie swoje wrażenia w komentarzach poniżej lub wyślijcie je mailem na adres: moje.tesco@pl.tesco-europe.com.