Wsparcie dla koleżanek i kolegów z okazji nowego roku szkolnego

02/09/2019

850 koleżanek i kolegów z Tesco towarzyszyło dziś swoim pociechom w pierwszym dniu roku szkolnego. To już kolejny rok, kiedy zapewniamy dzień wolny dla każdego rodzica, którego dziecko idzie do pierwszej klasy, a także kupony rabatowe dla wszystkich opiekunów, których pociechy są w wieku szkolnym. Z oferty mogło skorzystać ponad 5 tysięcy naszych koleżanek i kolegów.

W Tesco staramy się pomagać koleżankom i kolegom w zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. W naszym polskim oddziale koleżanki i koledzy z Tesco posiadają niemal 18 tysięcy dzieci w wieku do 18 lat. Ponieważ pierwszy dzień szkoły to wielkie wydarzenie dla każdej rodziny, Tesco zorganizowało dzień wolny dla 850 rodziców, aby mogli być z pierwszakami w szkole.

Na szkolne wydatki
Zapewniliśmy również wsparcie finansowe dla ponad 5 tysięcy koleżanek i kolegów, których dzieci w wieku od 6 do 18 lat rozpoczynają lub kontynuują edukację. Rodzice mogli skorzystać z kuponu rabatowego na artykuły szkolne, a także ze specjalnego bonu na zakup produktów z nowej kolekcji odzieży szkolnej F&F.

Witamy na świecie kolejne maluchy!
W zeszłym roku prowadziliśmy również nowy program dla młodych rodziców. W jego ramach każdy nowy rodzic pracujący w Tesco otrzymuje pakiet wszystkich niezbędnych produktów dla dzieci, takich jak pieluchy czy olejki dla niemowląt. Wiecie, że tylko w tym roku w naszej firmie w Polsce powitaliśmy 518 dzieci, które zostały obdarowane pakietami?

Przednia zabawa w Spale
Ponadto, po raz trzeci zorganizowaliśmy Letni obóz Tesco dla dzieci z mniej zamożnych rodzin, aby zapewnić im atrakcyjne wakacje z ciekawym, rozwijającym programem. W minione lato liczba miejsc została zwiększona o 25%, dzięki czemu 380 dzieci mogło pojechać na wakacje z Tesco. Zobaczcie galerię z wyjazdu tutaj! Wszystkim rodzicom i uczniom życzymy roku szkolnego pełnego sukcesów!