Zapisz się na Bieg!

20/08/2019

Do końca rejestracji internetowej na 8. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco zostało już tylko 6 dni! Spieszcie się, bo zostały już ostatnie miejsca!

W niedzielę 25 sierpnia kończą się zapisy elektroniczne, których można dokonać na stronie: www.bieg.fundacjatesco.pl. Podczas zapisów internetowych zaznaczcie kategorię „Jestem z Tesco”, która uprawnia Was do skorzystania ze zniżki – opłata wynosi wtedy tylko 10 zł! Zapisać można się także w przeddzień (30.08) oraz w dniu Biegu (31.08) w Biurze Zawodów. Tym, którzy już się zapisali, przypominamy o uiszczeniu opłaty startowej. 😉 Zostały już ostatnie miejsca na Biegi dla dorosłych, natomiast listy startowe dla dzieci są już zamknięte.

Jeśli jesteście z Krakowa lub mieszkacie w okolicy, ale z różnych przyczyn nie będziecie mogli stanąć na starcie Biegu, bądźcie z nami w roli kibiców. Wsparcie biegaczy jest bardzo ważne! Koleżanki i kolegów z całej Polski zachęcamy, byście byli z nami duchem i trzymali kciuki za biegaczy. 🙂