Anioły na Ziemi

14/08/2019

Wolontariusze to takie ziemskie wcielenia aniołów stróżów. Pracując na rzecz szczytnej idei, pomagają i są zawsze w zasięgu ręki. Bez nich większość pomysłów na wsparcie potrzebujących nie mogłaby się udać. Nie inaczej jest oczywiście w przypadku Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco.

Zobaczcie, co o byciu wolontariuszem mają do powiedzenia kolejne koleżanki, Klaudia i Elżbieta, które zaangażowały się w tej roli w poprzednich edycjach Biegu. Dziewczyny zechciały podzielić się z nami swoimi wrażeniami wzorem Angeliki, Jana i Bożeny, których relacje możecie przeczytać tutaj. Być może zachęcą Was do pójścia w swoje ślady!

Klaudia Karczewska, Koordynator ds. Personalnych w Dziale Personalnym
Bieg Charytatywny Fundacji Tesco to świetna inicjatywa, dlatego chętnie dołączyłam do grona wolontariuszy, którzy wspierają organizację tego wydarzenia. Podczas Biegu panuje niesamowita atmosfera, która udziela się nie tylko osobom biorącym udział w biegach, ale każdemu, kto pojawi się w dniu imprezy na krakowskich Błoniach. Wolontariat podczas Biegu to szansa na przeżycie ciekawej przygody, poznanie wielu niesamowitych osób oraz – co najważniejsze – możliwość pomocy potrzebującym dzieciakom. Cieszę się, że mogłam być częścią Biegu Charytatywnego i zachęcam wszystkich do zaangażowania się w tą akcję – jako uczestnik lub wolontariusz!

Elżbieta Tula, Kierownik ds. Procesów Operacyjnych CE w Dziale Wsparcia Biznesu
W związku z tym, że nie biegam i raczej się do tego nie przekonam, a chciałam jakoś pomóc, podjęłam decyzję o byciu wolontariuszem. Generalnie lubię pomagać i chciałam zrobić coś dodatkowego oprócz pracy i codziennych obowiązków. Zobaczyłam, że ludzie, którzy są wolontariuszami, mają wiele pozytywnej energii. Będąc wolontariuszką, miałam również szansę spotkać ludzi, którzy już nie pracują w Tesco, ale uczestniczyli w biegu, i z nimi porozmawiać. To bardzo miłe.

Macie ochotę dołączyć do grona naszych pomocników i poczuć te niezapomniane emocje? Nabór do tegorocznego zespołu wolontariuszy jeszcze się nie zakończył! Zgłoście się i wesprzyjcie nas w tworzeniu imprezy, która pomoże małym pacjentom szpitala w Prokocimiu! Macie na to jeszcze 5 dni. Szczegóły tutaj.