Nowe kupony dla koleżanek i kolegów z okazji „Powrotu do szkoły”

05/08/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego to emocjonujący czas zarówno dla uczniów, jak i rodziców. Wiemy, że przygotowania do tej chwili potrafią być sporym wyzwaniem, dlatego nasza coroczna akcja „Powrót do szkoły” ma na celu ułatwić Wam wszystko, z czym wiąże się w dla Was wrzesień.

Chcemy podzielić się z Wami informacjami na temat nowych kuponów dla rodziców dzieci w wieku szkolnym, które wprowadzamy w całej Europie Środkowej. Kupony dostępne są w aplikacji Clubcard lub na koncie Clubcard.

Jakie kupony przygotowaliśmy dla Was w tym roku?
Tym razem zapraszamy do otwarcia aplikacji Clubcard, w której znajdziecie dwa kupony:
• kupon dla koleżanek i kolegów z rabatem na artykuły szkolne i biurowe o wartości 10 zł przy zakupach za minimum 50 zł,
• kupon dla koleżanek i kolegów z rabatem na kolekcję szkolną F&F o wartości 10 zł przy zakupach za minimum 50 zł.

Kupony będą ważne przez miesiąc – od 12 sierpnia do 12 września 2019 roku i można łączyć je ze „Stałą zniżką 10%” oraz innymi promocjami przygotowanymi dla naszych klientów. Pamiętajcie jednak, że każdy kupon możecie wykorzystać tylko jeden raz.

Kto może skorzystać z kuponów?
Kupony przysługują koleżankom i kolegom (aktywnym na dzień 26.07.2019), którzy korzystają z karty „Stała zniżka 10%” i do 19 lipca zgłosili swoje dziecko/dzieci do odbioru benefitów w ramach akcji „Powrót do szkoły”.

Jak użyć nowych kuponów dla koleżanek i kolegów w ramach akcji „Powrót do szkoły”?

W aplikacji Clubcard w Twoim telefonie:
1. Otwórz aplikację Clubcard i zaloguj się.
2. Kliknij przycisk „Korzyści” na dole ekranu.
3. Znajdź kupony oznaczone „kupon dla koleżanek i kolegów”, dostępne od 12.08 do 12.09.2019.
4. Idź na zakupy i wybierz produkty wskazane na kuponach, z których chcesz skorzystać. Pamiętaj, że aby otrzymać zniżkę w wysokości 10 zł, należy zrobić zakupy za co najmniej 50 zł na każdy kupon.
5. Zeskanuj numer swojej karty Clubcard oraz numer karty „Stała zniżka 10%”.
6. Zeskanuj swoje kupony i ciesz się dodatkową zniżką na artykuły szkolne i biurowe i/lub kolekcję szkolną F&F.

Pobierając i drukując kupony z konta Clubcard:
1. Wejdź na stronę https://tesco.pl/clubcard/.
2. Kliknij przycisk: „Moje konto Clubcard”.
3. Jeśli masz już swoje konto Clubcard lub e-zakupy, zaloguj się na nie. Jeśli jeszcze go nie posiadasz – zarejestruj się, podając swój adres e-mail oraz hasło. Następnie uzupełnij wszystkie dane niezbędne do dokończenia procesu rejestracji.
4. Kliknij przycisk „Moje kupony Clubcard”.
5. Sprawdź listę dostępnych kuponów (kupony dla klientów oraz kupony dla koleżanek i kolegów znajdują się w tym samym miejscu). Pamiętaj, że kupony dla koleżanek i kolegów w ramach akcji „Powrót do szkoły” są dostępne od 12.08 do 12.09.2019.
6. Wybierz kupony, które chcesz wykorzystać i kliknij przycisk „Wydrukuj wybrane kupony”.
7. Twoje kupony zostały pobrane w formacie PDF i są gotowe do wydruku.
8. Wydrukuj kupony. Jeśli nie posiadasz drukarki, poproś o pomoc swojego bezpośredniego przełożonego. Możesz także przesłać kupony w formacie PDF na adres e-mailowy swojego bezpośredniego przełożonego.
9. Idź na zakupy, zabierz ze sobą kupony i wybierz produkty wskazane na kuponach, z których chcesz skorzystać. Pamiętaj, że aby otrzymać zniżkę w wysokości 10 zł, należy zrobić zakupy za co najmniej 50 zł dla każdego kuponu.
10. Zeskanuj swoją kartę Clubcard oraz kartę „Stała zniżka 10%”.
11. Zeskanuj swoje kupony i ciesz się dodatkową zniżką na artykuły szkolne i biurowe i/lub kolekcję szkolną F&F.

Dla ułatwienia przygotowaliśmy specjalną ulotkę z prostą instrukcją, którą znajdziecie poniżej. Ściągnijcie ulotkę i wydrukujcie. Na ulotce znajdziecie również instrukcję, jak pobrać i zainstalować aplikację Clubcard.

Mamy nadzieję, że „Powrót do szkoły” będzie w Waszej rodzinie łatwy i przyjemny!