Fundacja Tesco – poznaj raport „Strategia Pomocnych Gestów 2018/19”

31/07/2019

Czy wiesz, że Fundacja Tesco już od 7 lat podejmuje szereg działań charytatywnych? Poprzez różnego rodzaju programy, projekty i aktywności kształtujemy lepsze jutro.

Dobro dzieci jest naszym wspólnym dobrem. Uważamy, że każde polskie dziecko powinno mieć warunki do pełnego uczestnictwa w życiu rodzinnym i społecznym. Wiemy także, że to lokalne społeczności najlepiej znają potrzeby małych środowisk i swoimi inicjatywami tworzą realne zmiany w najbliższym otoczeniu. Jednym z ważnych działań Fundacji jest Bieg Charytatywny. W tym roku pracownicy Tesco, ich bliscy i przyjaciele pobiegną już po raz ósmy. Wszystko po to, by pomóc małym pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Będziesz z nami na krakowskich Błoniach 31 sierpnia? Chcesz zapisać na Bieg? Wejść na stronę: www.bieg.fundacjatesco.pl, wpisz się na listę startową oraz dokonaj opłaty startowej. Zaznacz kategorię „Jestem z Tesco”, dzięki której skorzystasz ze zniżki – opłata wynosi wtedy tylko 10 zł!

Projekty prowadzane przez Fundację Tesco opisaliśmy w raporcie „Strategia Pomocnych Gestów 2018/19”. Zapraszamy do zapoznania się z raportem (kliknij tutaj) oraz obejrzenia filmu (kliknij tutaj).