Zapisaliście się już na Bieg?

23/07/2019

6 tygodni – właśnie tyle dzieli nas od startu 8. Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco. To najwyższy czas, żeby zacząć intensywniejsze treningi, ale wcześniej… trzeba się zapisać! 😉 Jeśli Wasze nazwisko nie widnieje jeszcze na liście startowej, koniecznie szybko to nadróbcie. Nie może Was zabraknąć 31 sierpnia na krakowskich Błoniach!

W tym roku pobiegniemy, aby pomóc małym pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie i zakupić ultradźwiękowy nóż do usuwania tkanek nowotworowych o nazwie CUSA. Więcej o tym urządzeniu przeczytacie tutaj.

Jak się zapisać na Bieg? To proste!
Trzeba wejść na stronę: www.bieg.fundacjatesco.pl, wpisać się na listę startową oraz dokonać opłaty startowej. Podczas zapisów internetowych (trwają do 25.08) zaznaczcie kategorię „Jestem z Tesco”, która uprawnia Was do skorzystania ze zniżki – opłata wynosi wtedy tylko 10 zł! Zapisać można się także w przeddzień (30.08) oraz w dniu Biegu (31.08) w Biurze Zawodów. Tym, którzy już się zapisali, przypominamy o uiszczeniu opłaty startowej. 😉

Przy okazji możecie wziąć udział w konkursie dla teamów – grupy, które „wybiegają” najlepszy wynik na trasie 3,5 oraz 10 km, zdobędą atrakcyjne nagrody! Szczegóły poznacie tutaj.

Program Biegu, link do zapisów oraz regulamin dostępne są na stronie: www.bieg.fundacjatesco.pl.