Zaczynamy kampanię zdrowego odżywiania – „Jedz zdrowo”

17/07/2019

Koleżanki i koledzy,

Kocham lato! Uwielbiam je za to, że możemy wtedy jeść mnóstwo lokalnych, sezonowych owoców i warzyw. Ich kolory i smaki (oraz upał!) inspirują mnie każdego dnia do tego, żeby być coraz bardziej kreatywną w kuchni i testować nowe, zdrowe przepisy.

Zdrowe odżywianie jest ważną częścią mojego życia i wiem, że kiedy dobrze się odżywiam, czuję się dobrze, jestem pełna energii i łatwiej jest mi sprostać wyzwaniom dnia codziennego. Czasami planowanie posiłków, zakupy i przygotowywanie domowych, pysznych i zdrowych dań nie przychodzi z łatwością, jednak staram się zawsze pamiętać o tym, że taki posiłek dodaje energii oraz chęci do działania!

Dlatego też bardzo cieszy mnie to, że dzisiaj rozpoczynamy nową kampanię „Jedz zdrowo” dla naszych koleżanek i kolegów, poświęconą tematyce zdrowego odżywiania. Kampania ta jest częścią znanego Wam programu „Żyj zdrowo”. Jestem przekonana, że podczas jej trwania dowiemy się wielu ciekawych rzeczy i wprowadzimy nowe, zdrowe nawyki do naszego życia.

Z pewnością wezmę udział w przygotowanych z tej okazji aktywnościach – a jeśli tylko macie ochotę, dołączcie do mnie, aby poznać sposoby na to, jak czuć się jeszcze lepiej, w pracy i w domu. Spróbujcie nowych dań zaproponowanych przez Bistro oraz skosztujcie zdrowych przekąsek, które będą na Was czekać w waszych stołówkach. Spróbujcie też swoich szans w konkursie na przepis i pokażcie, jak bardzo kreatywni jesteście podczas przygotowywania posiłków!

Więcej informacji o konkursie znajdziecie tutaj.

Pamiętajcie: zdrowe odżywianie nie musi być drogie – zerknijcie na produkty dostępne w naszych sklepach oznaczone kolorem niebieskim i symbolem „Nasza cena” i przekonajcie się, że świetna jakość może iść w parze z niską ceną!

Joanna Lenartowicz
Menadżer ds. Personalnych