Jesteś już na liście startowej Biegu?

09/07/2019

Do 8. Biegu Charytatywnego zostało już tylko 8 tygodni. Będziecie z nami 31 sierpnia na krakowskich Błoniach? Zaczęliście już treningi? 😉 Pamiętajcie, by się zapisać!

Zamiar wzięcia udziału w 8. Biegu Fundacji Tesco zadeklarowało już 1400 osób, ale liczymy na więcej! Na wszystkich biegających czeka rywalizacja na dystansie 10 km lub na 3,5 km oraz 100 m na szpilkach. Jak co roku przygotowaliśmy osobną klasyfikację dla koleżanek i kolegów z Tesco, więc szanse na wygraną są naprawdę duże! Każda osoba, która weźmie udział w Biegu otrzyma także atrakcyjny pakiet startowy z wyjątkową koszulką biegową. W tym roku pobiegniemy razem, aby pomóc małym pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie i zakupić ultradźwiękowy nóż do usuwania tkanek nowotworowych o nazwie CUSA.

Jak się zapisać na Bieg?
Trzeba wejść na stronę: www.bieg.fundacjatesco.pl, wpisać się na listę startową oraz dokonać opłaty startowej. Podczas zapisów internetowych (trwają do 25.08) zaznaczcie kategorię „Jestem z Tesco”, która uprawnia Was do skorzystania ze zniżki – opłata wynosi wtedy tylko 10 zł! Zapisać można się także w przeddzień (30.08) oraz w dniu Biegu (31.08) w Biurze Zawodów. Tym, którzy już się zapisali, przypominamy o uiszczeniu opłaty startowej. 😉

Zapiszcie się już dziś i spędźcie sobotni ranek razem z rodziną i przyjaciółmi, pomagając tym, którzy naprawdę tego potrzebują! Szczegółowy program Biegu, link do zapisów oraz regulamin dostępne są na stronie: www.bieg.fundacjatesco.pl.