Jeszcze więcej korzyści z okazji „Powrotu do szkoły”

08/07/2019

Początek roku szkolnego to ekscytujący czas zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Wiemy, że przygotowania do tego momentu potrafią być sporym wyzwaniem. Wyjątkowy program „Powrót do szkoły” może znacząco ułatwić rodzicom początek roku szkolnego.

Benefity dla rodziców
Rodzice dzieci w wieku szkolnym (6–18 lat) mogą liczyć na dodatkowe 40 zł* na wyprawkę szkolną dla każdego zgłoszonego dziecka w wieku od 6 do 18 lat, w postaci doładowania na kartę „Stała zniżka 10%”. Zasilenie będzie można zrealizować w naszych sklepach już od 12 sierpnia 2019 r.
Dodatkowo dla rodziców dzieci w wieku szkolnym, korzystających z karty „Stała zniżka 10%”, przygotowaliśmy specjalne dwa kupony rabatowe, które będą dostępne w nowej aplikacji Clubcard w terminie od 12 sierpnia do 12 września 2019 r. Jeden z kuponów dedykowany jest na zakup artykułów szkolnych i biurowych – przy zakupach za min. 50 zł można uzyskać rabat w wysokości 10 zł. To nie wszystko – kolejny rabat można otrzymać przy zakupie nowej kolekcji odzieżowej F&F. Wykorzystując drugi z przygotowanych kuponów przy zakupie ubrań i butów do szkoły z kolekcji F&F za min. 50 zł, można uzyskać 10 zł rabatu. Kupony on-line łączą się ze „Stałą zniżką 10%”, jak również z promocjami i kuponami przygotowanymi dla naszych klientów. Owocnych zakupów!

Co więcej, jeśli Wasze dziecko denerwuje się pierwszym dniem szkoły (2 września), możecie wybrać się do szkoły ze swoim pierwszoklasistą, wykorzystując dodatkowy dzień urlopu, który otrzymacie, jeśli Wasz maluch rozpoczyna szkołę podstawową. Spędźcie trochę czasu z przyszłym uczniem, zmotywujcie odpowiednio do tego, co go czeka, i dodajcie mu otuchy, nie martwcie się pracą! Jak to zrobić? Poinformujcie o tym zamiarze swojego Partnera lub Kierownika Personalnego do 24 sierpnia 2019 r. i sprawcie, by pierwszy dzień szkoły Waszych pociech był łatwy i przyjemny. Jeśli oboje rodziców pracuje w Tesco, urlop przysługuje każdemu z nich.

Jak odebrać dodatkowe 40 zł* na szkolną wyprawkę?
W tygodniu rozpoczynającym się od 8 lipca 2019 r. Centralny Dział Personalny prześle do sklepów oraz centrów dystrybucji listę dzieci zarejestrowanych w naszym systemie kadrowym (rejestracja jest warunkiem koniecznym do uzyskania świadczenia). Prosimy o sprawdzenie ze Specjalistą ds. Administracyjnych lub Kierownikiem Sklepu, czy Wasze dziecko znajduje się na tej liście, a jeśli nie – należy uzupełnić stosowne zgłoszenie (dostępne u ww. osób) i przesłać do CDP w nieprzekraczalnym terminie do 19 lipca. Do 25 lipca każdy sklep i centrum dystrybucji otrzyma potwierdzoną listę dzieci uprawnionych do otrzymania świadczenia.

Koleżanki i koledzy z biura głównego niezbędne informacje otrzymają bezpośrednio drogą e-mailową.
W celu zgłoszenia dziecka do odbioru świadczenia prosimy o kontakt z Biznes Partnerem w CDP.

Każda koleżanka lub kolega proszeni są o deklarację, czy świadczenie ma zostać przesłane na kartę Stała zniżka 10% lub kartę podarunkową.

*Pamiętajcie, że zasilenie w wysokości 40 zł jest objęte podatkiem i składkami ZUS, które zostaną potrącone z Waszego wynagrodzenia. Kiedy zdecydujecie się o nie wystąpić, nie będziecie mogli już cofnąć swojej decyzji, oddać ich i otrzymać zwrotu podatku.


Zasady odbioru dodatkowego dnia wolnego z okazji pierwszego dnia szkoły:
• Dodatkowy dzień urlopu mogą odebrać koleżanki i koledzy, których dziecko/dzieci rozpoczynają naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej.
• Jeśli oboje rodziców pracują w Tesco, oboje mają prawo do dodatkowego dnia urlopu.
• Dodatkowy dzień wolny możecie uzyskać wyłącznie w dniu 2 września 2019 r.
• Złóż wniosek urlopowy swojemu Menadżerowi/Kierownikowi sklepu, Kierownikowi Personalnemu DC lub Partnerowi Personalnemu najpóźniej do dnia 24 sierpnia 2019 r.

Kto otrzyma kupony rabatowe dostępne w aplikacji Clubcard w ramach akcji „Powrót do szkoły”?
Kupony przeznaczone są dla koleżanek i kolegów posiadających kartę „Stała zniżka 10%”, których dziecko w wieku szkolnym (od 6 do 18 lat) zostało zgłoszone w systemie kadrowym. Kupony będą dostępne w aplikacji Clubcard dla koleżanek i kolegów lub będą gotowe do pobrania i wydrukowania ze swojego konta Clubcard (https://tesco.pl/clubcard w zakładce: moje konto Clubcard). Kupony są jednorazowe i będą ważne od 12 sierpnia do 12 września 2019 r.

Wkrótce otrzymacie więcej informacji na temat tego, jak skorzystać z nowych kuponów. Nie martwcie się! Dla tych, którzy nie mają jeszcze aplikacji, przygotowujemy specjalną instrukcję, jak pobrać i wydrukować kupony z konta Clubcard. Śledźcie na bieżąco mojetesco.pl i czekajcie na kolejne wiadomości w tym temacie!

W razie pytań skontaktujcie się ze swoimi Partnerem Personalnym, Kierownikiem Personalnym DC lub Kierownikiem lub Menadżerem Sklepu.