Jeden zespół, jeden wynik – konkurs dla zespołów

08/07/2019

8. Bieg Charytatywny już za niecałe dwa miesiące, a my mamy dla Was konkurs! Stwórzcie zespół, wymyślcie dla niego nazwę i wystartujcie razem w Biegu – grupy, które „wybiegają” najlepszy wynik na trasie 3,5 oraz 10 km, zdobędą atrakcyjne nagrody!

Wasz sklep wysyła na Bieg swoją dumną reprezentację? Wystartujcie pod jedną nazwą i powalczcie o zespołowe laury! Zasady są proste: stwórzcie team (max. 5 osób), nazwijcie się (wpiszcie tę nazwę przy liście startowej), a następnie zgłoście swój zespół w komentarzu poniżej, wpisując nazwę, a także imiona i nazwiska biegaczy.

Ci, którzy już się zapisali na Bieg, ale nie stworzyli drużyny (a nadal chcą wziąć udział w konkursie), nie są na straconej pozycji. Napiszcie do nas na: kontakt@fundacjatesco.pl, podając nazwę Waszego teamu i skład osobowy, a my na liście uczestników w STS dokonamy zmiany.

Dla 2 zespołów, które zanotują grupowo najlepszy czas w Biegach Rodzinnym i Głównym, mamy gadżety od Fundacji Tesco. Swoje zespoły możecie zgłaszać do 25 sierpnia. Wyniki konkursu ogłosimy po publikacji czasów wszystkich uczestników. Gotowi? Start!