Mamy już ponad 1/3 uczestników Biegu!

05/07/2019

31 sierpnia – już 1400 osób zarezerwowało sobie ten termin w kalendarzu, aby stawić się na krakowskich Błoniach i pobiec z nami w 8. Biegu Charytatywnym Fundacji Tesco. To aż ponad 1/3 uczestników, którzy stawią się tego dnia na starcie. Dołącz do nas i Ty – połączmy swoje siły i sportowe pasje, by wspomóc najmłodszych potrzebujących!

Dziękujemy wszystkim za tak ogromne zainteresowanie naszą inicjatywą! To dla nas wielka radość, że z roku na rok dołączają do nas kolejne osoby, by nas wspierać – nie tylko biegacze, ale i kibice, wolontariusze czy partnerzy.
Limit pakietów i numerów startowych dla uczestników we wszystkich biegach na ten rok (Bieg Rodzinny, Bieg Główny, Bieg na Szpilkach, biegi dzieci) wynosi 2300 dorosłych i 1300 dzieci, co daje łącznie 3600 osób. I choć chęć udziału zadeklarowało już ponad tysiąc biegaczy, na tej liczbie nie poprzestajemy i zachęcamy wszystkich do uczestnictwa. Naszym celem w tym roku jest zebranie środków na zakup ultradźwiękowego noża do usuwania tkanek nowotworowych o nazwie CUSA. Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się to osiągnąć!

Jak się zapisać na Bieg?
Trzeba wejść na stronę: www.bieg.fundacjatesco.pl, wpisać się na listę startową oraz dokonać opłaty startowej. Podczas zapisów internetowych (do 24.08) zaznaczcie kategorię „Jestem z Tesco”, która uprawnia Was do skorzystania ze zniżki – opłata wynosi wtedy tylko 10 zł! Zapisać można się także w przeddzień (30.08) oraz w dniu Biegu (31.08) w Biurze Zawodów. Tym, którzy już się zapisali, przypominamy o uiszczeniu opłaty startowej. 😉 Czy Wasze nazwiska widnieją już na listach startowych? Jeśli nie, najwyższa pora to zmienić!