Poznaj raport „Strategia Pomocnych Gestów 2018/19”

17/06/2019

Czy wiecie, że tylko w 2018 roku Tesco uratowało ponad 3400 ton żywności, z której przygotowano ponad 8 milionów posiłków, 750 organizacji wzięło udział w programie „Decydujesz, pomagamy”, a dla naszych koleżanek i kolegów w trudnej sytuacji życiowej uruchomiliśmy program „Anioły Tesco”?

To tylko niewielka część naszych działań, które, tak jak nasza Strategia Pomocnych Gestów, koncentrują się na trzech filarach: Ludzie, Produkty i Miejsca. Wszystkie opisaliśmy w naszym raporcie
„Strategia Pomocnych Gestów 2018/19”. To dokument, który podsumowuje działania Tesco w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Zaprezentowaliśmy w nim wszystkie osiągnięcia, jakich dokonaliśmy dbając o to, by być lepszym miejscem do pracy, robienia zakupów oraz współpracy. To podsumowanie naszej pracy m.in. podczas przygotowywania nadwyżek żywności dla Banków Żywności, projektów nowych opakowań czy przekazywania naszym klientom żetonów w czasie głosowania w programie grantowym „Decydujesz, pomagamy”.
– Myślę, że wszyscy możemy być dumni z tego, co zrobiliśmy dla naszych klientów, społeczności lokalnych i naszych partnerów – jak również dla nas samych. Dopiero gdy zbierzemy wszystkie te działania w jednym miejscu, możemy zobaczyć, jak pozytywny jest wpływ nas samych i naszej firmy – powiedział Martin Behan, Dyrektor Zarządzający Tesco Polska.

Zapraszamy do zapoznania się z Raportem (kliknij tutaj) oraz obejrzenia filmu (kliknij tutaj).