Wkrótce głosowanie w „Decydujesz, pomagamy”!

14/06/2019

Jak doskonale wiecie, trwa VI edycja programu „Decydujesz, pomagamy”. Powoli zbliżamy się do startu etapu głosowania, który potrwa od 17 czerwca do 14 lipca. To najważniejsza faza całej inicjatywy. Nasi klienci będą wówczas decydować, które pomysły na wsparcie lokalnych społeczności otrzymają od nas wsparcie finansowe.

Aby być gotowym na ten ważny etap programu, prosimy o odpowiednie przygotowanie stanowisk do głosowania, upewnijcie się, czy wszystkie materiały, które zostały odpowiednio opisane i wysłane do was w pakiecie informacyjnym przez My Actions 3 czerwca, dotarły do Waszych sklepów. Jeśli brakuje Wam jakichkolwiek materiałów, zgłoście to niezwłocznie do Kasi Bąk, pisząc na adres: katarzyna.bak@ tesco.com.

Sprawdźcie, czy w Waszych sklepach znajdują się urny do głosowania. Co równie ważne – w kasach powinny znaleźć się zapasy żetonów, które rozdacie klientom podczas zakupów. Nie zapominajcie również o wydrukowaniu informacji o projektach i organizacjach, które biorą udział w programie w Waszym rejonie, aby klienci mogli dowiedzieć się o nich wszystkiego, co potrzebne do podjęcia decyzji. A na koniec, przed samym startem głosowania, ustawcie urny w łatwo dostępnym i dobrze widocznym miejscu.

Nasi klienci mogą mieć sporo pytań dotyczących startujących w programie organizacji, dlatego zapoznajcie się z profilem ich działalności, aby móc na nie odpowiedzieć. W ten sposób łatwiej będzie Wam również zachęcić ich do wzięcia udziału w głosowaniu.

Postanowiliśmy ułatwić dostęp do oddania głosu wszystkim klientom – przy każdej kasie samoobsługowej znajdzie się pojemnik z żetonami. Wprowadzona przez nas nowa formuła odbioru żetonów jest szansą na oddanie głosu przez klientów, którzy korzystają z bardziej nowoczesnych form robienia zakupów.

Nie zapominajcie, że Wasze wsparcie dla organizacji rywalizujących o granty jest bezcenne! Każda z nich będzie walczyć o wsparcie finansowe w wysokości 5, 3 i 1 tys. zł! O popularności naszego programu świadczy m.in. to, że w trwającej właśnie edycji programu w całej Europie Środkowej swoje zgłoszenia przysłało nam prawie 11 tys. organizacji!

Wszystkie liczą z nami na Wasze wsparcie!